Schulz szefem MSZ Niemiec, pokaże Polsce kto jest Panem

Schulz szefem MSZ Niemiec, pokaże Polsce kto jest Panem

 

Niemcy znów poprowadzą Europę! ” Schulz zakłada koalicję i przysięga FUNDAMENTALNĄ zmiana UE.

MARTIN Schulz obiecał, że Niemcy będą prowadzić „fundamentalną zmianę UE” po tym, jak w drodze kontrowersyjnego porozumienia koalicyjnego wkroczył do gabinetu Rządu Angeli Merkel.

Martin Schulz, przewodzący przywódca socjaldemokratów (SPD), obejmie stanowisko Ministra Spraw Zagranicznych.

Były prezydent Unii Europejskiej miał słabe wyniki podczas wyborów, ale pani Merkel zapewniła, że będzie on kluczową częścią porozumienia, które zostało ostatecznie uzgodnione dzisiaj. Schulz okrzyknął umowę z konserwatystami kanclerz Angeli Merkel jako przełomowy moment dla europejskiej polityki.

Odnosząc się do kanclerza i Horsta Seehofera, przywódcy bawarskiej siostrzanej partii konserwatystów Merkel, Schulz powiedział: „Wybaczysz mi, że dziękuję pani Merkel i panu posłowi Seehoferowi, zwłaszcza jeśli chodzi o europejski rozdział w tej umowie, ponieważ to, co napisaliśmy w tej umowie koalicyjnej o Unii Europejskiej i jej przyszłości będzie zasadnicza zmiana kierunku w Europie.„Dzięki tej umowie koalicyjnej Niemcy ponownie przejdą aktywną i wiodącą rolę w Unii Europejskiej”.

Alice Weidel, lider skrajnie prawicowej Alternatywy dla Niemiec (AfD), największej partii opozycyjnej, napisała na Twitterze: „Rzeczy nie mogą się pogorszyć dla Niemiec”, nazywając porozumienie koalicyjne „szaleństwem”, ponieważ nie zawiera górnego limitu migracji .

Przemawiając w grudniu, Schulz wezwał państwa członkowskie UE do podpisania „Stanów Zjednoczonych Europy” do 2025 r. lub do wyrzucenia z bloku.

Stany Zjednoczone Europy przeniosłyby suwerenność państw członkowskich do Brukseli, kraje będą musiały pozbyć się wojska, swojej narodowej waluty i podatków jak i przyjąć emigrantów.

Wniosek :

Kaczyński zrobił dużo ale powinien odejść na emeryturę, usunął silną Premier Szydło i Macierewicza czyli proamerykańskich polityków, którzy umieli bronić Polskiej Racji Stanu. Premier  Morawiecki,  bankier Banku Niemieckiego i jego nowy szef MSZ nie ma szans na konfrontację z pomysłem Niemiec.

Idą dla Polaków i Polski straszne czasy, za 2-4 lata nie poznasz kraju. Przecież Morawiecki popiera budowę Armii Europejskiej czyli konkurencji dla NATO i Trumpa. Armia Europejska ma być podległa tylko Brukseli i to Niemcy i Francja mają wyposażać tą Armię. Teraz wiemy czemu Błaszczak nowy minister MON wyrzucił plany aby Polska nie miała okrętów podwodnych, które byłyby gwarantem bezpieczeństwa Polski.

Klamka zapada już na Polskę, więc po co PIS zapraszał Trumpa do Polski jak teraz robi mu konkurencje !!!. Poniżej nagranie nowy Premier, który popiera budowę Armii Europejskiej czyli inaczej niż proamerykański Macierewicz. Najlepsze że nawet gazeta Prawicowa czyli Gazeta Polska Sakiewicza, która niby chroni Polski dała Morawieckiemu nagrodę ale za co… pieniądze z reklam rządowych zmieniają podejście do sytuacji bardzo szybko.

Ponadto widzicie sami iż w Niemczech podczas ustalenia koalicji Rządowej ustala się plany jak ma wyglądać Europa nie pytając o zgodę Polski. Więc kogo jest Polska i Europa – chyba już sam znasz odpowiedz….. 

A spłaty dla żydów, którymi żyje teraz cała Polska, cóż Bruksela im da, jak już przejmie wszystko co w Polsce bo Stany Zjednoczone Europy mają przejąć wszystko podatki, armię, policję, kulturę itd. polecamy posłuchać sobie przemówienie Shultza z grudnia jak nakreślił Europę.

Armia Europejska nie ma wrogów więc jej idea jest taka, by Polski podatnik i inni płacili  fabrykom niemieckim i francuskim na wyposażanie tej Armii, nic więcej. Pewno zlecenie produkcji uzbrojenia firmy niemieckie przekażą Polskim pracownikom bo zrobią to za 500 euro na miesiąc więc firmy Niemieckie nie robiąc nic zarobią bo i tak Polska będzie musiała płacić do Berlina stawki Niemieckie na wyposażenie Armii.

Poniżej – Popieramy budowę Armii Europejskiej Polski Premier PIS … gdyby teraz każdy z was miał okazję zjeść kolację z Trumpem i na pytanie co tam w Polsce robicie – co byś mu powiedział ……

Wiesz Donald, Polska to takie specyficzne miejsce to nie kraj to stan umysłu !!! umysłu marzeń grupy wyszehradzkiej, helikopterów, rakiet patriot, husarii, krzyżaków, gazu łupkowego, elektrowni atomowych ale to tylko marzenia umysły aby wygrać wybory bo nikt tego nie robi – ponieważ Polska nie ma nic do gadania w podziale Europy …

 

Konrad W

 

7 lutego 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat