Sakiewicz uderza. Pobite w autobusie dwie lesbijki Londyn.

Sakiewicz uderza. Pobite w autobusie dwie lesbijki Londyn.Czterech nastolatków przed sądem

 

Czterech nastolatków i ich homofobiczny atak w londyńskim autobusie.

Chłopcy w wieku od 15 do 17 lat, stawią się w Sądzie na tle przestępstw z nienawiści

Czterech nastoletnich chłopców zostało oskarżonych o zaostrzenie przestępstw z nienawiści po podejrzeniu homofobicznego ataku na dwie kobiety w londyńskim autobusie.

Melania Geymonat, lat 28, i jej dziewczyna, 29-letnia Chrisa, potrzebowały leczenia szpitalnego po ataku podczas którego zostały pobite oraz  skradziono im telefon i torbę – we wczesnych godzinach 30 maja. .

 

Chłopcy zostali oskarżeni o zaostrzenie przestępstw z nienawiści na mocy ustawy o porządku publicznym. Pojawią się one w sądzie młodzieżowym Highbury Corner 21 sierpnia.

Geymonat i Chris podróżowali nocnym autobusem w Camden, kiedy grupa chłopców  zaczęła domagać się, by się całowali i nazywali ich „lesbijkami”, po tym, jak zdali sobie sprawę, że są parą.

Kobiety zostały następnie zaatakowane, pozostawiając im obrażenia twarzy.

Geymonat, stewardesa pochodząca z Urugwaju, powiedziała wcześniej: „Zdecydowaliśmy się opowiedzieć tę historię, ponieważ ta sytuacja musi się zmienić, a może to trochę pomaga. Dla mnie to był moralny obowiązek. To musi się zatrzymać. To był straszny epizod i może  coś powiemy, możemy przyczynić się do czegoś większego ”.

Trzech chłopców, w wieku 15, 16 i 17 lat, pochodzi z Kensington i Chelsea w zachodnim Londynie. Kolejny 16-letni chłopiec z Wandsworth w południowo-zachodnim Londynie został oskarżony o kradzież.

W tym samym miesiącu analiza  wykazała, że ​​w ciągu ostatnich pięciu lat homofobiczne i transfobiczne przestępstwa z nienawiści wzrosły ponad dwukrotnie w Anglii i Walii. Wskaźnik przestępstw z nienawiści na tle LGBT na mieszkańca wzrósł o 144% w latach 2013–2014 i 2017–2018. Policja odnotowała 11 600 przestępstw w ostatnim roku danych, ponad dwukrotnie więcej niż 4600 w tym okresie.

Po lewej Wielki myśliciel szef gazety Polskiej który wydrukował w swojej gazecinie naklejki strefa wolna od ludzi LGBT. Córka Sakiewicza studiuje w Anglii …

Sakiewicz powinien miec zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii i do USA.

 

Poniżej – Wielkie homofobiczne manifestacje Polakow w Białymstoku. Co ciekawe gdy ci Polacy przyjeżdżaja do pracy do Wielkiej Brytanii lub do US siedzą cicho aby nie dostac doportacji oraz nie stracić zarabiania funtów i dolarow.

Wielkie zadymy i ataki ludzi na marsz równosci, nawet Jezus zrozumiał prostytuke Magdalene i nie oceniał ja, ale to jest własnie wychowanie katolicyzmu Watykańskiego a nie milosci chrzesciańskiej. Gdy jednak politykom PIS spadają sondaże od razu akceptują wszystko , tak było przed ogłoszenie usuniecie prawa aborcji która nie została usunieta….kłamstwo katolicyzmu w Polsce jest niesamowite. Polska to Korea Północna w Europie a Sakiewicz promuje przestępstwa z nienawiści do innych ras , wyznania i płci.

Naklejki sa dyskryminowaniem ludzi moze w Brukseli w UK I USA rozdadza ulotki zakaz wstepu dla czytelinkow gazety Sakiewicza.

Alan Turing – homoseksualista który rozpracował Enigmę Niemiecka dzieki czemu uratował życie dla 2 milionów ludzi i skrócił wojne o 3 lata. W Manchester ma wybudowany pomnik w Polsce tych ludzi się wygwziduje i robi strefy braku wstępu.

Co ciekawe córka Sakiewicza studiuje w Anglii i nikt jej nie robi jej stref wstepu do miejsc a nie jest Brytyjką – własnie to odróżnia kraje chrześcianskie od katolicyzmy Watykańskiego .

Znalezione obrazy dla zapytania turing

Konrad W

29 lipca 2019

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.