Sakiewicz po Michniku drenuje Polaków pieniądze a emeryt płaci podatki

Sakiewicz po Michniku drenuje Polaków pieniądze a emeryt musi płacić podatki

 

Nowy drenaż pieniędzy Polskich podatników choć bieda rośnie w zastraszającym tempię.

Fundacja naczelnego „Gazety Polskiej” dostanie 7,2 mln zł ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na portal o Puszczy Białowieskiej

Wcześniej pieniądze na realizację projektu naczelny „Gazety Polskiej” miał otrzymać przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska z Unii Europejskiej. Ale po artykułach opublikowanych przez OKO.press dochodzenie w tej sprawie wszczął Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

Płatność wstrzymano, Sakiewicz wniosek o unijne dofinansowanie wycofał, a umowę z Funduszem rozwiązano. Ale zawarto nową, o czym OKO.press poinformowało we wtorek. Bo Fundusz dysponuje również pieniędzmi krajowymi.

„Zgodnie z nową umową fundacja Sakiewicza na realizację tego projektu dostanie z Funduszu łącznie 7.155.122 złotych. Wypłacono jej już 855 tys. złotych” – podaje OKO.press.

 

Fundacja Sakiewicza wygrała konkurs mimo braku doświadczenia w działalności ekologicznej. Część pieniędzy miała trafić do mediów powiązanych z redaktorem naczelnym „Gazety Polskiej” jako „opłaty za promocję portalu”

WNIOSEK:

PLATFORMA rozdawałą pieniadze swoim oraz Michnikowi od Gazety Wyborczej- który był głowną tubą medialną i odbierała pieniądze Polakom biednym emerytom i dawała niskie pensje Polakom.

Przyszedł PIS i ze swoim Morawieckim doradcą Tuska oraz Sakiewiczem, który dudni znów o PiS jaki wspaniały i znów oni wydają miliony na głupoty a minimum na godzinę dalej afrykańskie choć Polska w UE już ponad 10 lat i oczywiście podatkują emerytów.

W Polsce muszą dojśc do włądzy inne Partie, Polacy muszą zakładać inne partie nie Platforma nie PIS bo to starzy wyjadacze i dla nich liczy się dostęp do kasy państwowej i jak ją do siebie przytulić.

Polska i Polacy potrzebuja polityków i partię które uszanują ludzi pieniadze z podatków.

Bieda rośnie wśród emerytów, ludzi gdyż ceny szaleją za Rządami Morawieckiego. Ponadto emerytom nie usunął podatków choć płacili podatki całe życie ale kase i to w milionach PIS rozdaje i to jaką 7 milionów na portal internetowy.

Ten przykład Sakiewicza to kolejne dojne krowy po Platformie Obywatelskiej a emeryt żyje za 1400 złotych , ludzie zarabiają 400 euro na miesiąc a w Europie Zachodniej 1000 euro. PIS też nie ustanowił 5 euro na godzinę w złotówkach a Morawiecki śmieje się że ma Ukraińców do pracy.

Michnik chroni PO , Sakiewicz wychwala PIS aby każdy z nich doił pieniądze podatników – kto stanie po stronie biednych Polaków ?  Muszą powstać inne partię prawicowe w Polsce – które przegonią i PIS i PO bo to ludzie nauczeni „doić ” jeszcze z socjalizmu Polaków pieniądze i to w milionach – bo myślą że sie im należy na portal aż 7 milionów…..

Olbrzymia propaganda PIS ma na celu powrócić do historii niestety bocznymi drogami uciekają miliony i to na co na portal, każdy chyba zrobiły portal za 40 000 złotych….czy kiedyś przyjdą ludzi do Rządu w Polsce normalni…

 

Konrad W

 

2 września 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *