Rzegocki Ambasador, Londyn i wielkie problemy ludzi prawicy z PIS.

Ambasador Rzegocki Londyn i wielkie problemy prawicy z PIS

 

Coraz większe problemy mają Polacy w Londynie popierający przed wyborami PIS , osoby które organizowały spotkania z

Co więc mówią ludzie z Londynu:

1.Tuszowanie wizyt Polski polityków Prawa i Sprawiedliwości w Londynie. 

Chodzi o to iż Ambasada nie informuje mieszkańców Londynu którzy popierają PIS o przyjezdzie polityków PIS do Londynu. Są to ludzie oddanej Partii chcą przyjść na lotnisko z kwiatami przywitać swojego wielbiciela ( tak się dzieje na całym świecie ) . Tak było gdy była Premier Szydło, Kaczyński.

Dlaczego tak się dzieje . Z prostego powodu ludzie w okręgu Ambasadora boją się stracić pewno wpływy u polityków PIS , wiesz zawsze ktoś może im odebrać dostęp do polityków którzy albo prowadzą ich karierę albo dostęp do funduszy.

2. Na spotkania w Londynie Ambasador na spotkania zaprasza ludzi popierających Platformę.

 Jak donoszą ludzie z Londynu to co wyprawia Ambasador Rzegocki doprowadza do tego iż nawet senatorowie PIS wychodzą ze spotkań organizowanych przez Rzegockiego. Cytat” otoczył się ludzmi którzy kiedyś popierali PO „, na spotkaniach jest więcej ludzi z byłego obozu władzy niż ludzi popierający PIS i robiący dla wygranej PIS najwięcej.

3. Ambasador Rzegocki wspiera różne organizacje, liberałów w Londynie.

O wydawanych w milionach na wyspach pieniędzy polskiego podatnika z Polski było pisane wielokrotnie za Rządów Platformy . Miliony szły na wyspy, Polacy w Polsce ciężko pracują płacą podatki aby ktoś realizował swoje pomysły na wyspach ale do pracy się nie chce iść albo rywalizować w na zasadzie wolnej rywalizacji.

Media liberałów, różne organizacje prawne dostawały tysiące funtów choć często w ogóle nie były przydatne bo i tak kiedy sprawa szła do sądu Polak i tak musiał płacić i korzystać z brytyjskiego prawnika. O media , radyjkach, portalach szkoda gadać.  Jedno rzecz trzeba przyznać Platforma umiała wspierać swoich.

Kolejnym przykładem są prywatne Uniwersytety w Wielkiej Brytanii, które oferują darmowe studia Polskie dla Polaków. Takim sposobem dobija w ten właścicieli Uniwersytetów z Polski którzy swoją pracą otworzyli uniwersytety na wyspach i pobierają opłatę np. 150 funtów na miesiąc za naukę.Po prostu komuś zamarzył sie uniwersytet ale sięga po pieniądze podatnika z Polski który musi płacić na takie pomysły. Polacy w Polsce mniej zarabiają i muszą płacić za studia prywatne a Polskie Placówki opłacają studia na wyspach choć ludzie tutaj dostają 5 krotnie większe zarobki. Łatwo się  wydaje pieniądze Polskiego podatnika choć biedny jak mysz kościelna, nie rozumieją jednak pracownicy reprezentujący PIS że ich działania niszczą zasadę wolnego rynku bo jak ma wygrać konkurencję prywatny uniwersytet z dotowanym tak samo gazeta w Londynie. Ale konserwatyści mają jakaś umiejętność dobijać Polskie biznesy.

Posiadamy godzinne nagrania osób i wiele emaili rozgoryczenia osób popierających PIS w Londynie do Ambasadora Rzegockiego. Brakło by zeszytu aby to spisać.

Jak mówią ludzie nie tego oczekiwali od Ambasadora z nadania PIS. Gdy my walczyliśmy o wygraną PIS w wyborach, gdy my robiliśmy manifestację przed Ambasada za rządów PO , gdy my walczyliśmy z osobami z KOD które manifestowały przed Ambasadą to on siedział cieplutko w Polsce.

 

rzegocki

Komentarz:

Rozczarowanie przyszło szybko świadczą o tym ilość emaili jakie dostajemy do Manchester oraz nagrania wypowiedzi ludzi jakie posiadamy. To dopiero pół roku po Rządach Ambasadora PIS a ludzie którzy oddali za PIS swój wizerunek, już go mają dość. Tak naprawdę Ambasador nie musi być profesorem, nie musi być nawet magistrem najważniejsze aby był człowiekiem i umiał docenić ludzi dzięki, którym dostał swój stołek do pracy.

Jak to się mówi szef słaby myszki harcują. Niestety ale Ministrowie PIS w Polsce jak Ziobro, Macierewicz, robią wielkie reformy w Polsce. Minister MSZ Waszczykowski zamiast naprawiać placówki dyplomatyczne, szkolić pracowników a szczególności Ambasadora i Konsula, robić reformy to walczył z Brukselą. Dlatego wszystkie te winy, które zostały opisane i donoszą ludzie którzy oddawali wszystko dla PIS spadają i na Ambasadora Arkadego Rzegockiego ( na zdjęciu u góry ) jak i szefa MSZ Waszczykowskiego.

Polacy nie są trzodą i widza co się dzieje. Rzegocki Ambasador musi z szacunkiem podchodzić do ludzi wszystkich z prawicy z Londynu,  wspierać organizacje prawicowe w Londynie bo im zawdzięcza prace. Chyba ze tak bardzo lubi ludzi z byłej partii władzy, że pomaga im aby wrócili do Rządów w Warszawie.

Czemu więc zapomina o Polakach Prawicy w Londynie zachodzi pytanie? Odpowiada pan i pani z Londynu – aby skutecznie odsunąć i zniechęcić Polaków od PiS przed następnymi wyborami

Aby zrozumieć że w grę wchodzą olbrzymie pieniądze Polskiego podatnika, który ciężko haruję pokazujemy ile MSZ wysyłał na wyspy za poprzedniego Ambasadora z PO. Choć to tylko wycinek jednego roku. Czy nasz „pan w kapeluszu” zatrzymał strumień Polskiego podatnika na wyspy bo komuś się chciało zamieszkać w UK gdzie zarobki większe 5 krotnie niż w Polsce ale do pracy się nie chce iść albo rywalizować na zasadzie wolnego rynku. Media w Londynie, szkółki w których nauczyciele pracują za darmo, prywatne studia, kto miał znajomości w Platformie ten miał a przecież ludzie przyjechali do bogatszego kraju niż Polska ( ludzie mają więcej pieniędzy w  portfelach ) więc dlaczego doją Polskiego podatnika ?.

Zapytamy naszego Ambasadora kto dostał dotacje w tym roku na wyspach, ciekawe czy pokaże listę, jeśli nie ma nic do ukrycia chyba powinien. Chcemy sprawdzić czy pieniądze realnie pomagają Polonii Polskiej w Wielkiej Brytanii czy jednak niszczą zdrową konkurencję wśród Polskich Firm w Londynie.

Temat będzie kontynuowany….

Ciekawa dotacja 1.2 miliona złotych dla ośrodka w Londynie, może to wskazówka dlaczego nasz nowy Ambasador tak „ciągnie w stronę nauczycieli ” a nie ludzi prawicy jak mówią i narzekają ludzie popierający PIS w Londynie. Co ciekawe kilka osób z Prawicy popierający PIS dzwoniło i mówią że za Ambasadora Sobkowa z Platformy Obywatelskiej było lepiej w Londynie niż teraz. Poniższe dotacje przysłała osoba podpisana w górnym lewym rogu.

 

11

 

01

02

11

12

Konrad W

 

 

 

7 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii