Ryanair skraca czas odprawy, tylko 48 godzin odprawa przed odlotem

Ryanair „przykręca śrubę” 48 godzin odprawa przed odlotem

 

 Ryanair skraca czas odprawy do 48 godzin przed lotem – chyba, że ​​zapłacisz, aby zarezerwować miejsce w samolocie.

Linia lotnicza wcześniej zaoferowała cztery dni przed lotem do odprawy, ale zmniejszyła czas do 48 godzin, chyba że zapłaciłeś 4 funty za wybór miejsca

Pasażerowie RYANAIR będą mieli jedynie 48-godzinne okno do odprawy od 13 czerwca, chyba że zapłacili za miejsce.Pasażerowie linii Ryanair, którzy odmówią zapłaty za wybór miejsca, będą mieli tylko 48 godzin na odprawę online przed lotem

48-godzinne okno zostanie zamknięte na dwie godziny przed planowanym odlotem.

Zmiana oznacza, że ​​Brytyjczycy wyjeżdżający na długie weekendy nie będą już mogli odprawić wszystkich swoich lotów naraz, chyba że zapłacą za to dodatkową opłatę.

Jeśli nie zgadzasz się z nową polisą, Ryanair oferuje pasażerom dotkniętym problemem pełny zwrot kosztów biletów do 19 maja.

Jeśli przegapisz to okno, będziesz musiał zapłacić 55 £ za osobę dorosłą lub 25 £ za niemowlęta

Dziesiątki Brytyjczyków skarży się na politykę, w tym jedna drużyna 20 golfistów, którzy lecą z Wielkiej Brytanii do Hiszpanii. Według jednej z grup, trzy osoby w grupie zapłacili za miejsce na nogi, a pozostałe 17 osób zostało umieszczonych na środkowych siedzeniach.

Urząd Lotnictwa Cywilnego ogłosił teraz, że wszczął dochodzenie w sprawie praktyki osadzania rodzin oddzielnie, po tym, jak narzekali na klientów.
Ich wstępne wyniki pokazują, że w Ryanair więcej niż jedna na trzy rodziny jest rozdzielona, ​​chociaż linie lotnicze zaprzeczają temu.

Konrad W

15 maja 2018