Rusza kampania Partia Brexit. Szykuje sie rewolucja w UK.

Rusza kampania Partia Brexit. Szykuje sie rewolucja w UK.

 

Nigel Farage obiecał doprowadzić do „rewolucji demokratycznej”, gdy dziś rano założył nową Partię Brexit, ujawniając siostrę słynnego i popularnego polityka Parti Konserwatywnej Jacoba Reesa-Mogga jako kandydata na niespodziankę.

Farage, który powraca do polityki frontowej, twierdził, że Wielka Brytania jest krajem „lwów dowodzonych przez osły”, ponieważ wezwał do zastąpienia klasy politycznej „przez tych, którzy wiedzą, jak działa prawdziwy świat”.

Rozpoczynając europejską kampanię wyborczą partii w Coventry, Farage powiedział, że jest to początek walki przeciwko karierze politycznej, która zdradziła referendum w sprawie Brexitu.

Odsłonił także serię kandydatów do wyborów w przyszłym miesiącu, w tym Annunziata Rees-Mogg, siostra Jacoba Reesa-Mogga, która powiedziała publiczności, że „nie może stać z boku”, podczas gdy „nasza demokracja została tak zdradzona”.

Jest jednym z 70 kandydatów Partii Brexit, którzy będą walczyć w wyborach 23 maja, jeśli pójdą dalej.

Pan Farage powiedział, że partia otrzymała już 750 000 funtów w ciągu 10 dni, które, jak twierdził, pochodziły głównie od małych darczyńców, którzy finansowali „odrodzenie demokracji w tym kraju”.

„Powiedziałem wiele lat temu, że chciałem wywołać trzęsienie ziemi w brytyjskiej polityce. Teraz spróbuję osiągnąć demokratyczną rewolucję w brytyjskiej polityce.

„Możemy ponownie zacząć obawiać Boga przed naszymi posłami. Niczego nie zasługują po tym, jak nas traktowali.„Myślę, że to, co widzieliśmy w ciągu ostatnich czterech tygodni, to zdrada, umyślna zdrada największego demokratycznego Brexitu.

„Nasz dwupartyjny system po prostu nie radzi sobie z Brexitem. Nasz system dwupartyjny został uznany za niezdatny do użytku. Mamy Parlament, który jest całkowicie bez kontaktu z naszym krajem. „Naprawdę wierzę teraz, ten naród, jesteśmy lwami prowadzonymi przez osły”.

Podczas gdy bezpośrednim celem partii jest zdobycie jak największej liczby miejsc w Parlamencie Europejskim, pan Farage powiedział, że jego ambicje są znacznie większe.

„Ta partia nie jest tutaj tylko po to, by walczyć z wyborami europejskimi … ta partia nie jest po prostu wyrazem naszej złości – 23 maja jest pierwszym krokiem partii Brexit.

„Zmienimy politykę na dobre”.

W ciagu 5 dni partie juz ma 10% poparcia spolecznego a to dopiero poczatek, Mozesz wspierac na stronie https://thebrexitparty.org/

Konrad W

 

12 kwietnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *