Ruch 11 listopada. Powstała nowa Partia w Polsce

Ruch 11 listopada. Powstała nowa Partia w Polsce

Oj dzieje się dzieje w Polsce. Dzisiaj ogłoszono powstanie nowej Partii pod tytułem – Ruch 11 listopada. Głównym politykiem Nowej Partii jest Marian Kowalski.

Partia chce wspierać obecny Rząd PIS ale chce też zabiegać aby Rząd PIS nie robił błędów. Nam nie jest wszystko jedno kto Rządzi w Polsce bo zależy nam na Polsce ale chcemy wspierać Rząd PIS ale musi robić śmiałe reformy i oczekujemy aby PIS rozliczał polityków PIS którzy zdradzili wyborców i Polskę teraz gdy wygrali wybory. ( słowa kieruje do pana Dudy ).

Mówi dalej pokusa sprzedaży Polski jest bardzo duża, my na to nie idziemy. Mamy szukać pomocy wśród krajów które nigdy nie zaatakowały Polski a dzisiaj nie występują w kwestiach ideologicznych wbrew Polskiej racji stanów. Jednym słowem Kowalski mówi że USA jest jedynym sojusznikiem Polski który ma szansę na zbudowanie Silnej Polski. Polacy potrzebują też lepszej ekonomii aby w końcu zacząć żyć. Zwykłym Polakom należy się dobre życie. Mamy Polaków którzy chcą pracować ale nie mogą zarobić w Polsce odpowiednich pieniędzy dlatego uciekają z Polski.

Ich przesłaniezwykły Polak ma być Bogaty !!! Reforma ZUSU, Prawa ma być radykalna i grupowa. Interesy partii nie mają zasłaniać interesów Polski aby ją uzdrowić. Nasza Partia ma zagwarantować reformę całej Polski ……….. Polska nie może być pozbawiona wiary, nadziei i miłości. Polskę trzeba budować odważnie bez układzików i kłamstwa wyborców jak pan Duda.

Każdy kto chce budować naszą Polskę jest mile widziany. To skandal i wstyd ze PIS chce dla Polonii dać tylko jednego Senatora a ponad 10 milionów Polaków za granicą !!!

 

Partię założył : Marian Kowalski, Paweł Chojecki i mecenas Turczyn.

Czy Partia ma szanse zebrać 5% i dostać się do Sejmu , cóż 5 % to nie jest dużo gdyż Marian Kowalski to znany patriotyczny Polak.Ponadto zagłosują na nich ludzie którzy zawiedli się na Kukizie oraz ci co zawiedli się na politykach PIS i przede wszystkim panu Dudzie. Ponadto jeśli masz ambicje polityczne masz szanse zapisać się na ich listy wyborcze gdyż listy innych partii już dawno są zajęte.

Gdyby udało się im dostać do Sejmu wraz z PISEm mogliby odrzucać Weta Prezydenta Dudy i naprawiać Polskę od zgnilizny okrągłego stołu który ciągnie się aż do teraz co pokazuje pan Duda nie dając Rządowi Szydło zreformować Sądy które chronią ” przestępców ” zamiast sądzić dla ludzi.

Ich plan naprawy i budowy Polski posłuchasz na poniższym filmie.

 

Konrad W

 

11 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.