Rośnie”faszyzm” w Polsce za PIS, nie spotykany do Polaków za granicą

Rośnie”faszyzm” w Polsce za PIS, nie spotykany w stosunku do Polaków za granicą

 

To co wyprawia się w Polsce przechodzi „ludzkie pojęcie „.

Były ksiądz Jacek Miedlar –  Polak, katolik, narodowiec, autor bloga jacekmiedlar.pl. założyciel i red. naczelny wPrawo.pl. 

Na filmie który udało nam się zapisać Międlar mówi wyraznie :

” ……mówi że on do więzienia nie idzie ale ON idzie po lewactwo i wsadzi ich za kraty…., równiez tego żyda, który właśnie przechodził, który sie bużył , że my tutaj jesteśmy ………….wszystkim lewakom i wszystkim żydom zyczymy dzisiaj by znalezli najbliższą apteke i kupili węgiel w pigułkach bo lepiej działa ……”

Polacy mieszkają we wszystkich krajach Europy w Stanach Zjednoczonych, w Australii i w Kanadzie itd . Polacy chcą pracy, zasiłków jak inne narodowości, oraz szacunku do ich wiary katolickiej lub innej i to dostają ale nigdzie nikt nie mówi żeby kupili sobie wegiel oraz że ktoś Polaków wstawi za kraty tym bardziej tak znana osoba w kraju jakim jest były ksiądz Międlar.

 

Każdy atak na Polaków w innych krajach jest automatycznie usuwany i badany przez policje i prokuraturę , osoby dostają wyroki więzienia .

Natomiast w Polsce za PIS dzieją się niesamowite żeczy. Ten kraj utracił szacunek do PRAWA i szacunku do innych ludzi z innych narodowości i wyznań. 

Nie wierzysz posłuchaj , nagranie które szybko zostało usunięte z facebooka Miedlara.

Teraz wiadomo dlaczego nie został wpuszczony do Wielkiej Brytanii.  

Co ciekawe Miedlar jest tak popularny że wiekszość Polskich gazet Prawicowych w Polsce komentuje i przytacza jego słowa – robia z niego celebryte ale widać na filmie że on nie jest celebrytą ale „niebezpiecznym człowiekiem”.

Gdyby za granica ktoć powiedzial że Polaka emigranta będzie wsadzal za kraty lub aby Polacy kupili sobie węgiel na sraczke byłobu wielkie oburzenie wśród Polaków , Ambasador musialby interweniowac no i taka osoba zostalaby aresztowana i skazana za grozby  propagowanie nienawiści.

W Polsce wielbiciele Miedlara nazywaja go patryjota i patryjotyzmem ale to nie jest patryjotyzm. Gdyby panstwa zachodnie akceptowalyby takie zachowane i slowa Miedlara ponad milion Polakow w Anglii, w Belgii w Niemczech, w USA w Kanadzie byliby oburzeni i w niebepieczenstwie . Rzad PIS nie robi za wiele z tym nic bo to ich wyborcy … 

Polska upada, ludzie stracili szacunek do prawa i zasad za Rządów PIS. Anarchia i wstyd na cały świat, nie wolno popierać takich zachowań nawet jesli ktoś lubi czy nie lubi PIS czy PO.

Oto to ostatnie nagranie warto posłuchać …

 

 

OTO Polska władza za której  dochodzi do takich żeczy – czyli Premier nagrodzony nagrodą Gazety Polskiej, Kaczyński szef PIS i Prezydent .

 

 

Konrad W

 

8 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *