Rośnie zadowolenie z Premier May. Konserwatyści 21% przewagi nad opozycją.

Rośnie zadowolenie z Premier May. Konserwatyści mają 21% przewagi nad opozycją.

 

W dniach 11-13 kwietnia 2017 r. ComRes przeprowadził ankietę z Brytyjczykami. Dane zostały uznane za reprezentatywne dla wszystkich dorosłych z Wielkiej Brytanii. 

Ankieta, przeprowadzona przez ComRes dla portalu The Independent, daje 46 procent na Konserwatystów , 25 procent dla Partii Pracy, 11 dla Demokratów i 9 procent dla UKiP.

Oznacza to, że Rząd Konserwatystów na czele z Theresą May mają już 21 punktów przewagi przed Partią opozycyjną która tak przed referendum popierała Brukselę i zostanie w Unii Europejskiej.

Chociaż poparcie dla opozycji Partii Pracy w ostatnim sondażu nie zmieniło się od czasu, gdy ComRes zapytał ludzi po raz ostatnio, to jasne jest, że konserwatyści zyskują na popularności. Ankieta sugeruje, że trzy na dziesięciu spośród tych, którzy głosowali na UKiP w wyborach powszechnych w 2015 r. zagłosuje na Konserwatystów gdyż podoba im się twarde stanowisko Premier May podczas Brexit.

PODSUMOWANIE:

Independent to była taka gazeta jak wyborcza. Wszystko zrobiła by dla Brukseli.

Pół roku temu zawiesili druk gazety bo nikt im tego nie kupował, działają tylko w internecie. Zaczynali w roku 1986 i sprzedawali aż 400 000 sztuk aby przed 2016 rokiem spaść do 56 000 kopi.

Chyba musiała im „opaść szczęka”  gdy oto po Brexit nie zyskuje Partia Pracy, która kleiła się do Brukseli ale Partia Konserwatywna, która obiecała wyprowadzić kraj z Unii Europejskiej i stworzenie Global Brytanie.

Wielka Brytania i Brytyjczycy to dumny kraj ze swojego kraju, podobają im się silni przywódcy dlatego Teresa May zyskuje jak i Konserwatyści. 

Aby przypomnieć dlaczego Wielka Brytania wyszła z Unii trzeba wrócić do czasu przed referendum.

Ostatnio Posłanka Platformy Obywatelskiej Kidawa Błońska na antenie radia w Polsce obraziła wszystkich Polaków na wyspach, że Brytania wyszła z UE bo Polacy wyjechali na wyspy.

To kłamstwo. Wszystko zaczęło się kiedy Donald Tusk wyśmiał Camerona dając mu przed referendum tzn czerwoną kartkę.

Chodziło o to iż jeśli jakiś kraj w Unii nie chciał zgodzić na propozycję Brukseli i Niemiec które robią co chcą może użyć „czerwonej kartki”. No tak ale muszą ją zatwierdzić 55% Parlamentów Krajowych. Trwało byto bardzo długo oraz nie daję gwarancji na zmianę.

Dlatego Cameron został wyśmiany po powrocie do Londynu, że nic nie przywiózł od Tuska, że Tusk go poniżył – oczywiste było ze Bruksela nie chciała stracić wpływu na Rządzenie się w Unii no i Niemcy straciły by decyzyjność w Unii. Dlatego część Konserwatystów z Borisem Johnsonem stanęła po stronie Nigela Farage i wypromowała wśród Brytyjczyków głosowanie na Brexit.

Oczywiście.

Oczywiście za Brexit odpowiedziany jest tylko Donald Tusk bo nie potrafił zgodzić się na reformy w Unii Europejskiej jakie chcieli Brytyjczycy którzy wpłacali olbrzymie pieniądze do budżetu Wielkiej Brytanii  oraz mają największy rynek zbytu dla produktów krajów z UE. Po Smoleńsku, otwartej emigracji do UE i zamachach w Europie gdzie zginęło setki ludzie, Brexit to kolejna klapa 100% Donalda Tuska.

Okładki gazet gdy Theresa May złożyła artykuł 50 – czyli Dzień Niepodległości.

 

okl

The Times – Nie ma odwrotu

okł2

Sędziowie Sądu Którzy chcieli zablokować Brexit – okładka Daily Mail – Wrogowie ludzi.  To tylko w Polsce Sędziowie Trybunału uważają się za święte krowy a są tylko pracownikami ludzi. KOD bronił na ulicach szefa Trybunału, który ani raz nie zawetował ustawy podnoszącego podatki Platformy którzy doili Polaków. Ludzie w Polsce powinni brać przykład z wysp jak wygląda demokracja.

Oczywiście sędziowie grzecznie i sprytnie powiedzieli że oni nie wstrzymują Brexitu.

okl3

Konrad W

16 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka