Rosjanie z Brukselą zaatakowali Polskę a Tusk poparł.

Rosjanin spowodował atak na Polskę a Tusk z Brukselą poparł.

 

Polacy biorący udział w Marszu Niepodległości zostali nazwani faszystami i neonazistami.

Ale dlaczego i kto rozpuścił taką informację ???

My już wiemy.

Pierwsza fałszywka wyszła z Londynu 10 Listopada 2017 na dzień przed Marszem. Sprawcy to „The Independent”.

Była to gazeta liberalna, która od roku ukazuje się tylko w wydaniu elektronicznym, właściciele od 2010 to Alexander i Evgeny Lebedev z udziałem Sułtan Muhammad Abuljadayel.

 

UWAGA – „The Independent” nie należy do IPSO, czyli Independent Press Standards Organisation, która monitoruje prasę.

Po ukazaniu się tego artykułu inne dzienniki zaczęły pisać aby utrzymywać wejścia na stronę.Tegoż dnia podobny tekst ukazał się w Daily Mail i zaczął się rozchodzić na świat np. Fox News, BBC i do USA że w Polsce jest marsz faszyzmu.

Rezolucja Brukseli przeciw Polsce była powzięta dzięki działalności tego wydawnictwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oto poniżej artykuły Independent w Wielkiej Brytanii, które rozpoczęły atak innych mediów oraz rezolucję w Brukseli. Jak widać wszyscy w Brukseli chodzą na pasku Moskwy. Aż strach pomyśleć jacy „idioci” pracują w Brukseli i są podatni pod taką propagandę Rosyjską i nie sprawdzą źródła.

To jest właśnie Demokracja Unii Europejskiej.

Waszczykowski powinien noty dyplomatyczne do wszystkich krajów które napisały takie bzdety o marszu i uczulić że żródło pochodzi od Rosjan i do Rządy pani May – kiedyś zamknięto już Rosyjską Telewizję na wyspach.

Taki tytuł był pierwszego artykułu Independent:

Faszyści maszerują w Warszawie na Dzień Niepodległości w jednym z „największych na świecie” zgromadzeń prawicowych – link poniżej

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/poland-independence-day-march-warsaw-far-right-fascists-a8050181.html

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/warsaw-fascist-far-right-nazi-march-warsaw-poland-independence-day-a8048561.html

Przypomnijmy Marsz Niepodległości to święto Polskie upamiętniające odzyskanie przez Polskę Swojego kraju od zaborów Rosyjskich, Niemieckich i Austro węgierskich i nie ma na celu propagowanie faszyzmu.

 „The Independent” nie należy do IPSO, czyli Independent Press Standards Organisation, która monitoruje prasę. Słynie z ataków na Konserwatywny Rząd Theresy May.

Alexander Lebedev to był oficerem KGB – widać teraz wyraźnie kogo słucha Bruksela czyli Tusk i Junker a inni w Brukseli robią co im karzą.

Kilka słów o właścicielach Independent – Evgeny Alexandrovich Lebedev – urodzony 8 May 1980 (age 37) – Moscow, Soviet Union

DEB4723.a.jpeg

Alexander Lebedev

Alexander Lebedev, Non-Executive Director, Independent and Evening Standard - Chatham House 2012.jpg

BORN – Alexander Yevgenievich Lebedev urodzony   16 December 1959 (age 57)

Moscow, Soviet Union (now Russia)

Alma mater Moscow, Soviet Union (now Russia)

Occupation Businessman

Know for  – former KGB officer

Photos I info Wilikpedia

Przygotował – Krzysztof Jastrzembski. Londyn\

WSZYSTKO JASNE dlaczego doszło do ataku w mediach i w Brukseli na Polskę.

 

 

21 listopada 2017