Rosja spenetrowała UK, idzie wojna szpiegów na wyspach

Rosja spenetrowała UK, idzie wojna szpiegów na wyspach

 

W ostatnich dniach doszło do niecodziennej sytuacji na wyspach, który rzutuje na bezpieczeństwo Wielkiej Brytanii na arenie międzynarodowej oraz i krajowej.

Dokonano zamachu na życie za pomocą środka chemicznego na byłego agenta rosyjskiego, który zamieszkał dzięki pomocy Brytyjczyków na wyspach.

Mężczyzna o imieniu Col Skripal sprzedał tajemnice wywiadowi Brytyjskiemu MI6, który zwerbował go w latach 90. XX wieku. Col Skripal, starszy oficer wywiadu z rosyjskim wywiadem wojskowym GRU, został skazany w Rosji ale w 2010 r.oku w wymianie szpiegowskiej dostał „nowe życie ” na wyspach.

PYTANIE JEDNAK KTÓRE NASUWA SIĘ BRZMI ?

Kto zdradził z UK miejsce gdzie mieszkał ten były szpieg…

Był pewno chroniony planem ochrony agentów.
Wynika z tego że rosjanie mają swoich agentów na terenie UK a nie działa dobrze ochrona antyszpiegowa na wyspach jednym słowem Rosja „spenetrowała UK”.

Atak na ukrytego byłego szpiega przez UK który wybrał stronę UK pokazuje że coś jest zle w bezpieczeństwie tego kraju.Teraz czytamy że w Manchester przed zamachem bombowym komórka terrorystów na wyspach działała bardzo długo…

Atak na tego szpiega w Londynie to informacja wysłana od Rosji do UK, my wiemy wszystko o was, niestety to nie książki sensacyjne ale prawdziwe życie. Ludzie którzy chcą współpracować z UK na świecie mogą się bać że Rosjanie mają swoich agentów w wysokich urzędach w WIelkiej Brytanii.

Ponadto już czytamy że komórka terrorystów która zorganizowała zamach w Manchester działała bardzo długo na wyspach czyli zlecenie zamachu mogły być wybory przyspieszone jakie ogłosiła Premier May, przed wyborami miała 20 % przewagi aby stracić prawie wszystko.

Oto agent i córka zaatakowani bronią chemiczną i są w stanie krytycznym, poniżej wojsko bada przyczyny zgonu. On miał 66 lata a córka 33, ponadto w stanie ciężkim jest też detektyw który udał się do domu agenta. Wstępne badania mówią że broń chemiczna została rozpylona w areozolu w domu.

Members of the Falcon Squadron, Royal Tank Regiment are seen making the final preparations before heading to Salisbury District Hospital to help with the removal of vehicles possibly contaminated in Sunday's nerve agent attack 

Konrad W.

Detektyw umiera przez rosyjski zamach.Wojsko wkracza do akcji

10 marca 2018