Rosja nie wysadziła tupolewa w Smoleńsku-Brytyjczycy.

Rosja nie wysadziła tupolewa w Smoleńsku- Brytyjczycy.

 

Podczas ostatniego użycia broni chemicznej w mieście Salisbury gdzie 3 osoby walczą o życie w tym detektyw oraz ponad pół tysiąca ludzi musiało dezynfekować lub spalić swoje ubrania, – doszło do ważnego wydarzenia.

Wielka Brytania tłumacząc Brytyjczykom w mediach że to Rosja użyła broni chemicznej bo środek ten produkowany jest tylko w Rosji nagrała film który umieściła na stronach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Na tym filmie pokazała wszystkie Rosyjskie agresje i ataki jakie zrobiła Rosja na przestrzeni kilku lat – niestety nie dała informacji że to Rosjanie dokonali zamachu w Smoleńsku.

Jedni wierzą w zamach drudzy nie, jedno jest pewne PIS wykorzystał Smoleńsk do wygrania wyborów. Jeśli był jednak zamach PIS jest słaby w udowodnieniu zamachu, a państwa zachodnie już po prostu nie zwracają uwagę na to śledztwo .

Są więc dwie tezy:

1. Nie doszło do zamachu i była to katastrofa .

2. Doszło do zamachu ale zrobiły to inne służby a nie Rosjanie.

W dobie jednak satelitów, środków nasłuchu wszyscy wiedzą prawdę ale nie Polacy. Trochę to dziwne i daje do myślenia , z jednej strony teraz jest najlepsza okazja aby państwa zachodnie pokazały dowody na Smoleńsk po zamachach w Salisbury czyli:

albo nie mają dowodów na zamach Rosji i stoi za tym ktoś inny

albo nie wierzą już politykom PIS po usunięcia proamerykańskich polityków czyli Szydło i Macierewicza z Rządu przez Dudę i Kaczyńskiego i oddanie kraju dla bankiera Morawieckiego który nie zdobył ani jednego głosu w wyborach a zarządza krajem i skutecznie odsuwa Polskę od USA w stronę Niemiec. Zresztą nawet doradzą Prezydenta Dudy są to osoby z powiązaniami z Rosją i mają wgląd w materiały ściśle tajne … Dziwne rzeczy wokół Smoleńska trwają dalej.

Największa tragedia Polska a jednak minęło tak wiele lat i nikt nic nie wie jak podczas śmierci gen. Sikorskiego….

Oto ten film Brytyjczyków który udostępniono na wyspach, który daje do myślenia co stało się w Smoleńsku, najlepszy moment aby pokazać ze Rosjanie brali udział w Smoleńsku a jednak nie ma tego na filmie a są wszystkie inne „wybryki Rosji ” gdyż Brytyjczycy odcinają się od Smoleńska…….. Ktoś kłamie ale kto ?

Konrad W

 

17 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska