Robert Kaminski zaginął w Paisley

Robert Kamiński zaginął w Paisley

 

Policja apeluje o pomoc ze strony mediów i społeczeństwa, aby pomóc w poszukiwania człowieka, który zaginął w Paisley od soboty.

Polski obywatel Robert Kamiński, lat 51, był ostatnio widziany przez przyjaciela w swoim mieszkaniu przy Christie Street około godziny 10 rano.

Jest opisany jako biały, wysoki na 5 stóp i 8 stóp, średniej budowy, z krótkimi brązowymi włosami, niebieskimi oczami i gładkim ogoleniem.

Miał na sobie szary sweter, białą podkoszulkę z czerwonym konturem i ciemnymi spodniami i nosił plecak.

Inspektor Julie Davenport z biura policji w Paisley powiedziała: „Robert był w Paisley od początku października, więc nie zna okolicy. Przed przyjazdem zatrzymał się w Hamilton, ale nie ma żadnej rodziny w Szkocji. Niedawno nawiązano z nim kontakt na telefonie komórkowym. Jednak w ciągu ostatnich kilku dni nikt go nie widział i musimy upewnić się, że wszystko jest w porządku.

„Nie wierzymy, że ma pieniądze i nie będzie miał gdzie mieszkać, o ile nam wiadomo, więc przy temperaturach, które spadną do zera musimy go znaleźć tak szybko, jak to możliwe.

„Jeśli masz jakieś informacje, które pomogą funkcjonariuszom w znalezieniu Roberta, zadzwoń do biura policji Paisley przez 101.

 

12 listopada 2017

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.