Rełowicz z Hull policja zwiększa badania tajemniczej zniknięcie studentki

Rełowicz z Hull policja zwiększa badania tajemniczej zniknięcie studentki

 

Coraz wiecej zdjęć i informacji oraz zainteresowanie w mediach Brytyjskich wzrasta przez 12 dzień zniknięcia mlodej dziewczyny.

Krótko 21 letnia studentka w Hull została podwieziona przez taksówkę do domu przed 12 w nocy . Kobieta jednak nie weszła do domu ale spacerowała ulicą.

W dniu 1 lutego 12 w nocy podjechał do niej Paweł Rełowicz który zabrał ją do swojego samochodu. Polak ma dom niedalko jej domu.

Jest żonaty i ma dwoje małych dzieci.

Od tej chwili kobieta znikneła i szuka ją policja w całym Hull.

 

Oto nowe zdjecie samochodu z kamery z ulicy gdy samochodów Rełowicza jedzie ulicą.

Jest już zdjęcie jak młoda angielka idzie ulica koło domu

Libby Squire was seen walking along the snowy path the night she disappeared

Jedna kobieta niedalko Parku słyszała około 00.30 straszny krzyk kobiety dlatego Policjanci przeszukują dokładnie rzekę i Park oraz używa kamer na podczerwień. Nikt nie może znaleść ciała kobiety albo żywej. Policja przeszukała dom Polaka, zona z dziećmi mieszka u znajomych, zabrano komputer i inne rzeczy.

Miedzy czasie policja odkryła inne sprawy młodego Polaka oskarżając go o włamania oraz przestępstwo seksualne. Dzieki temu zatrzymała go w areszcie do MARCA gdyż Sędzie przeniósł rozprawę do wyższej instancji a Policja ma dalszy czas na szukanie dziewczyny widzinej ostatnio w jego samochodzie. Znajomi Polacy mówią że jest niewinny jak i matka.

Oto poszukiwania ciała kobiety , kamery, badanie domu Polaka i rzeki.

Policja nie ma jednak wystarczających dowodów że to przez Polaka zaginęla studentka dlatego oskarżyła go o mniejsze wykroczenia. Sprawa jest bardzo skomplikowana gdyż poszukiwania trwają aż 12 dni w sumie nie ma aż tak wielkiego terenu. No chyba że kobieta żyje i gdzięś pojechala….

Jesli znasz odpowiedz gdzie jest studentka Policja prosi o kontakt.

A  oto słynny film gdzie widac jak Polak siedzi w samochodzie od strony kierowcy ktoś podchodzi od drugiej strony w dniu 1 lutego o 00.00 w nocy a pózniej odjezdża.

 

Inne artykuły:

Paweł Rełowicz oficjalnie oskarżony, ale nie o morderstwo. Hull

Konrad W.

 

12 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *