Rełowicz w Hull oskarżenia w sądzie. Ciała studentki nie znaleziono

Rełowicz w Hull poważne oskarżenia w sądzie. Ciała studentki nie znaleziono

 

Paweł Relowicz w sądzie.
24-latek został oskarżony o przestępstwa.

24-latek po raz pierwszy wystąpił publicznie w sądzie sądowym w Hull w poniedziałek rano po zatrzymaniu go w areszcie policyjnym przez 96 godzin.

Pan Relowicz został aresztowany w nieruchomości w Raglan Street, przy Newland Avenue, w Hull w środę wieczorem. Po 24 godzinach policja przedłużyła pobyt w areszcie o 12 godzin, a sędziowie przyznali kolejne 36-godzinne przedłużenie.

Policja szukała śladów zagnięcia studentki ale znalazła coś innego.

Polak został oskarżony w niedzielę wieczorem o kilka przestępstw.

 

1. Voyeurism – Edgecumbe Street, lipiec 2017
23 lipca 2017 r.  Rełowicz został oskarżony o obserwowanie innej osoby wykonującej czyn prywatny, wiedząc, że ta osoba nie wyraziła zgody na obserwację z powodu swojej seksualnej satysfakcji

2. Włamanie – ulica Lambton, grudzień 2017 r
Dwie ulice dalej na Newland Avenue, pan Relowicz rzekomo popełnił kolejne przestępstwo. Od 1 grudnia do 4 grudnia 2017 roku rzekomo był w nieruchomości jako intruz i ukradł w niej konsolę PlayStation 4, kontroler i 25 GBP w gotówce.

3. Włamanie – ulica Raglan, grudzień 2017 r
Został oskarżony o popełnienie kolejnego włamania – tym razem z nieruchomości na ulicy, na której obecnie mieszka. Mówi się, że między 7 grudnia a 10 grudnia 2017 roku udał się do nieruchomości i ukradł trzy wibratory.

4. Oburzenie przyzwoitości publicznej – Wellesey Avenue, styczeń 2019
W ubiegłym miesiącu rzekomo dokonał aktu „oburzenia przyzwoitości publicznej” na Wellesley Avenue – ulicy mieszkalnej przy Beresford Avenue w pobliżu Beverley Road. 19 stycznia został oskarżony o masturbację w miejscu publicznym na tej ulicy.

5. Włamanie – ulica Ventnor, styczeń 2019 r
Domniemana kradzież  z nieruchomości na Ventnor Street – kolejnej ulicy od Newland Avenue. Relowicz został oskarżony o kradzież wielu przedmiotów, w tym laptopa, telefonu Kindle i głośnika, a także ilości zabawek erotycznych, prezerwatyw, majtek i fotografii.

Po tym ogłoszeniu zarzutów sędzia rejonowy Fred Rutherford stwierdził, że sprawy są „zbyt poważne”, i  wysłał sprawę do sądu koronnego w Hull.

Pan Rełowicz zostanie tymczasowo aresztowany do następnej rozprawy 11 marca.

Niestety studentki w Hull dalej nie znaleziono ani żywej ani ciała a minęło 11 dni od kiedy w dniu 1 lutego wsiadła do samochodu Polaka w nocy o 12.00 i ślad po niej zaginąl. Policja prosi o pomoc znalezieniu ciała – wiesz coś daj im znać.

Znalezie ciala da odpowiedz czy popełniła samobójstwo czy została zamordowana. Chyba że jeszcze żyje i ktoś ja porwał. Kobieta jednak, mieszkanka okolicznych terenów mówiła że około 00.30 w dniu 1 lutego słyszała przerazliwe krzyki kobiety właśnie z tego rejonu.

Policja ponownie sprawdza rzeke i park.

Policja rozpoczęła także ścianie okolicznych wysokich traw i krzewów szukając ciała kobiety.

Poniżej znany film z godziny 00:00 który pokazuje co robi Polak.

Konrad W

Cała Sprawa

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Zatrzymany Rełowicz w Hull, co robił o 12 w nocy mając żone i dzieci

 

Paweł Rełowicz oficjalnie oskarżony, ale nie o morderstwo. Hull

 

Matka Rełowicza powiedziała: „Mój syn nie jest zabójcą:. Hull

11 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *