Rełowicz i tajemnica studentki. Ciało znaleziono w rzece w Hull

Rełowicz i tajemnica studentki. Ciało znaleziono w rzece w Hull

 

Ciało znalezione u ujścia ujścia rzeki Humber w hull zostało potwierdzone jako ciało Libby Squire, zaginionej studentki uniwersytetu.

21-latek znikneła nagle gdy wsiadła do samochodu który prowadził Polak.

Siedem tygodni niepewności co do jej losu dobiegło końca w środę, kiedy około 14:30 straż przybrzeżna zauważyła coś, co wyglądało na ludzkie szczątki.

Policja nie była w stanie natychmiast ustalić płci ciała z powodu rozkładu. Wstępne badanie przeprowadzone przez koronera w pobliskim Cleethorpes wykazało, że szczątki były prawdopodobnie żeńskie aby w czwartek wieczorem potwierdzić że to ona.

Policja oficjalnie potraktowała sprawę jako dochodzenie w sprawie zaginionej osoby, ale detektywi uważają, że została porwana w pobliżu domu.

Nadinspektor Martin Smalling powiedział:

Po południu rozpoczęto badanie pośmiertne, które jest nadal przeprowadzane tego wieczoru, jednak teraz nastąpiła formalna identyfikacja i możemy potwierdzić, że odzyskane ciało to zaginiona kobieta Libby Squire.

Studentka drugiego roku, została wysłana przez przyjaciół taksówką  z klubu Welly  31 stycznia bo była zbyt pijana. Z powodów, które są niejasne, nie udało jej się wejść do jej domu na Wellesley Avenue. Następnie kamera CCTV uchwyciła gdy wsiadała do samochodu o 00.09 który prowadził Polak majacy dwoje dzieci i żone z Hull.

Paweł Relowicz, polski rzeźnik z Hull, który mieszkał w niewielkiej odległości od ulicy studenckiej, został aresztowany pod zarzutem porwania i pozostaje w trakcie śledztwa. Obecnie przebywa w areszcie po oskarżeniu o szereg niepowiązanych przestępstw

 Co wiec się stało z studentką której zaginięcie śledzi cała Wielka Brytania ?

Oto film który pokazał się we wszystkich mediach na wyspach gdy o 12 w nocy Polak zbiera dziewczyne do samochodu.

Konrad  W

Paweł Relowicz w Sądzie , 12 oskarżeń. Hull

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Zatrzymany Rełowicz w Hull, co robił o 12 w nocy mając żone i dzieci

 

.

 

22 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire