Rełowicz areszt, studentka w Hull została zabita, sekcja zwłok

Rełowicz areszt, studentka w Hull została zabita, sekcja zwłok

 

Śmierć Libby Squire przybiera na sile .

Początkowo jej zniknięcie zostało potraktowane jako przypadek zaginionej osoby, a setki policjantów przeczesywało miasto Hull w poszukiwaniu 21-latka.

Czterdzieści dziewięć dni po zaginięciu, tuż po północy 1 lutego, znaleziono jej ciało w wodzie.

Gdy potwierdzono formalną identyfikację i zakończono badanie pośmiertne, inspektor śledczy Martin Smalley wydał następujące oświadczenie: „Nasze myśli pozostają dzisiaj z rodziną i przyjaciółmi Libby w tym niesamowicie smutnym i niszczącym dla nich czasie.

„Utrata bliskiej osoby jest zawsze denerwującym i traumatycznym doświadczeniem, ale okoliczności związane ze śmiercią Libby tylko nasilą ból serca dla jej rodziny.

 

„Specjalnie wyszkoleni oficerowie nadal wspierają rodzinę Libby i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić im dalsze wsparcie i pomoc w każdy możliwy sposób.

Humberside Police przyznało się na wczesnym etapie dochodzenia, że ​​muszą wziąć pod uwagę, że uczeń Hulla doznał jakiejś krzywdy.

Ale w piątek po południu, po przeprowadzeniu w czwartek nocnej sekcji zwłok, Policja potwierdziła – że studentka została zabita.

On Friday afternoon, after an overnight post-mortem was carried out on Thursday, the force confirmed her family’s worst fears – that the philosophy student was killed.

„Dochodzenie w sprawie śmierci Libby zostało otwarte w poniedziałek po południu (25 marca) w Hull Coroner’s Court o godzinie 13.00.

„Libby zdobyła serca nie tylko ludzi w Hull, ale w całym kraju i, jak powiedziałem wcześniej, pokazane wsparcie było przytłaczające i moje szczere dzięki absolutnie każdemu, kto był zaangażowany”.

Ławka, na której ostatnio widziano Libby, stała się pamiątką gdzie ludzie kładą kwiaty.
.

W więzieniu siedzi Polak z Hull, który był ostatnio widziany z 21 letnią studentka. O godzinie 00.09 w nocy 1 lutego zabrał kobiete do swojego samochodu i odjechał.

W areszcie siedzi za inne przestepstwa jak włamanie, kradzież i przestepstwo seksualne.

Czy Policja oskarży go o morderstwo ? czy się przyzna ( może dostanie mniejszy wyrok )  a może jest niewinny ?

Jedno jest pewne Polska Społeczność w UK jest znów na pierwszych stronach gazet, portali i telewizji – niestety w bardzo w zlym świetle.

Konrad W

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Paweł Relowicz w Sądzie , 12 oskarżeń. Hull

Zatrzymany Rełowicz w Hull, co robił o 12 w nocy mając żone i dzieci

 

 

22 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *