Przywódcy prawicowej grupy, więzienie za zbrodnie na tle nienawiści

Przywódcy prawicowej grupy do więzienia za zbrodnie na tle nienawiści

 

Paul Golding i Jayda Fransen, przywódcy skrajnie prawicowej grupy, obaj uznani za winnych napaści o podłożu religijnym

Przywódcy skrajnie prawicowej Wielkiej Brytanii zostali uwięzieni za serię zbrodni na tle nienawiści wobec muzułmanów.

Przywódca grupy, Paul Golding, został skazany na 18 tygodni więzienia, podczas gdy zastępca, Jayda Fransen, został skazany na 36 tygodni w środę. 

„Oskarżeni nie tylko korzystali z prawa do wolności słowa, ale zamiast tego celowali w religijne nadużycia wobec niewinnych członków społeczeństwa”, powiedział prokuratorowi sąd.

Obaj zostali aresztowani w maju zeszłego roku w ramach dochodzenia w sprawie dystrybucji ulotek i filmów online opublikowanych podczas procesu sądowego w sądzie koronnym..

Trzech muzułmanów i nastolatek zostało skazanych za gwałt i uwięzionych w wyniku tych postępowań.

W środę sędzia Justin Barron powiedział, że słowa i działania Goldinga i Fransena „wykazywały wrogość” wobec muzułmanów i wiary muzułmańskiej.

„Nie mam wątpliwości, że ich wspólną intencją było wykorzystanie faktów z przestępstwa dla własnych celów politycznych. Była to kampania mająca zwrócić uwagę na rasę, religię i imigranckie pochodzenie oskarżonych. „

Obaj zostali skazani za incydent w Ramsgate, w hrabstwie Kent, podczas którego Fransen walił w okna i drzwi i krzyczał „pedofil” i „cudzoziemiec” a dwoje dzieci bawiło się w środku sklepu, a Jamshed Khesrow, przyjaciel właścicieli, był w środku.

Fransen został skazany za inny przypadek związany z wizytą w domu, którego niesłusznie uważała za adres oskarżonego w procesie Canterbury, Sershah Muslimyar.. Golding został zwolniony  z tego incydentu.

Fransen został skazany za trzeci przypadek w związku z incydentem w domu Tamina Rahmani, podczas którego krzyczała rasistowskie nadużycie przez drzwi wejściowe, podczas gdy jego ciężarna partnerka była w środku.

Jaswant Narwal, główny prokurator koronny na południowym wschodzie, powiedział: „Ofiary doznały cierpienia z powodu nadużyć, a następnie dodatkowego stresu, gdy materiał filmowy został przesłany do Internetu.”

“These defendants were not merely exercising their right to free speech but were instead aiming religiously aggravated abuse at innocent members of the public,” the prosecutor told the court.

Od wymierzania sprawiedliwości jest Sąd a nie ludzie z ulicy.

Idąc  tropem myślenia Międlara, gdy Polak ciężarówką pijany zabił 8 osób – to Brytyjczycy powinni krzyczeć na okna Polaków w UK że są pijakami i mordercami. Wielu też Polaków dokonało morderstw na wyspach i co ktoś ma ich wyzywać.

A oto jak Jacek Międlar wprowadza w BŁĄD !!!! opinię publiczną w Polsce i oni w to wierzą. Nie ma się co dziwić że tego Polaka nie chcą wpuścić do Wielkiej Brytanii za szerzenie takich kłamstw .

Ten człowiek chce być popularny za szerzenie kłamstw.

 

Konrad W

 

11 marca 2018

1 komentarzy
  1. Konrad W powinien nauczyć się używać poprawnie i gramatycznie języka polskiego. Co co tam jest napisane to jakiś bełkot. Jeżeli piszesz na polskim portalu jesteś zobowiązany używać języka polskiego, gramatyki składni i interpunkcji. Inaczej nikt Cię nie zrozumie kolego.

Komentowanie jest wyłączone.