Przyszłość należy do patryjotów, niezależnych narodów. Koniec Globalistów

Przyszłość należy do patryjotów, niezależnych narodów. Koniec Globalistów

 

Mowa, którą próbują ukryć czyli gwiezdne przemówienie prezydenta Trumpa w ONZ

 Trump wygłosił dalekie od nieprzyzwoitego przemówienie przedstawiające wizję wyborców, którzy go wybrali, mówiąc o nacjonalizmie, globalizmie i socjalizmie, a także dodatkowe zestawienie narodów problemowych do potępienia i rekwizytów dla innych.

Na początek było to przeprosiny za przemówienie Ameryki, która, biorąc pod uwagę poprzednią administrację Obamy, była powiewem świeżego powietrza.

Poparł precyzyjną definicję nacjonalizmu w sensie amerykańskim, a nie innych krajów, jako pozytywną rzecz, która przynosi korzyści nie tylko USA, ale wszystkim narodom. I był dumny z sukcesu, jaki USA dostrzegły w wyniku uznania tej samej rzeczywistości:

Jeśli chcesz wolności, bądź dumny ze swojego kraju. Jeśli chcesz demokracji, trzymaj się swojej suwerenności. A jeśli chcesz pokoju, kochaj swój naród. Mądrzy przywódcy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro własnego ludu i własnego kraju.

Przyszłość nie należy do globalistów. Przyszłość należy do patriotów. Przyszłość należy do suwerennych i niezależnych narodów, które chronią swoich obywateli, szanują sąsiadów i szanują różnice, które czynią każdy kraj wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Właśnie dlatego my w Stanach Zjednoczonych rozpoczęliśmy ekscytujący program odnowy narodowej. We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na spełnianiu marzeń i aspiracji naszych obywateli. Dzięki naszej sprzyjającej wzrostowi polityce gospodarczej nasza stopa bezrobocia w kraju osiągnęła najniższy poziom od ponad pół wieku.

Napędzane ogromnymi cięciami podatkowymi i cięciami przepisów, miejsca pracy są wytwarzane w historycznym tempie. Sześć milionów Amerykanów zostało dodanych do list zatrudnienia w ciągu trzech lat. W ubiegłym miesiącu bezrobocie wśród Afroamerykanów, Latynosów i Azjatów osiągnęło najniższe wskaźniki, jakie kiedykolwiek odnotowano.

Gromadzimy ogromną obfitość energii w naszych narodach, a Stany Zjednoczone są obecnie największym producentem ropy naftowej i gazu ziemnego na całym świecie. Płace rosną, dochody rosną, a 2,5 miliona Amerykanów zostało wyrzuconych z ubóstwa w niecałe trzy lata.

Gdy odbudowujemy niezrównaną potęgę amerykańskiego wojska, rewitalizujemy również nasze sojusze, dając jasno do zrozumienia, że ​​wszyscy nasi partnerzy powinni spłacić swoją uczciwą część ogromnego ciężaru obronnego, który Stany Zjednoczone poniosły w przeszłości. W centrum naszej wizji odnowy narodowej jest ambitna kampania reformująca handel międzynarodowy.

Miłość naszych narodów czyni świat lepszym dla wszystkich narodów. Tak więc, do wszystkich przywódców tutaj dzisiaj, dołącz do nas w najbardziej spełniającej misji, jaką osoba może mieć. Największy wkład, jaki każdy może wnieść – podnieść swoje narody, pielęgnować kulturę, szanować swoje historie, cenić swoich obywateli. Uczyńcie swoje kraje silnymi, zamożnymi i prawymi. Czcijcie godność waszego ludu i nic nie będzie poza waszym zasięgiem.

Kiedy nasze narody będą większe, przyszłość będzie jaśniejsza, nasi ludzie będą szczęśliwsi, a nasze partnerstwa silniejsze.

Z pomocą Boga wspólnie odtrącimy wrogów wolności i pokonamy ciemiężców godności. Ustanowimy nowe standardy życia i osiągniemy nowe wyżyny ludzkich osiągnięć. Odkryjemy na nowo wszystkie prawdy, rozwikłamy wszystkie tajemnice i dokonamy ekscytujących nowych przełomów. I znajdziemy piękniejszą przyjaźń i więcej harmonii między narodami niż kiedykolwiek wcześniej.

Tyle o tym, że Trump jest nazistą za to, że jest nacjonalistą, jak twierdzi lewica. To nie jest rozmowa nazistowska.

Trump doskonale podsumował także problemy, w które przemienił się globalizm, w tym problem otwartych granic, doskonale przecinając kulturs promowany przez lewicę – pokazując je jako prawdziwych anty-humanitarnych:

„Dzisiaj mam przesłanie dla tych działaczy otwartych granic, którzy ukrywają się w retoryce sprawiedliwości społecznej: Wasze polityki są nie tylko, wasze polityki są okrutne i złe”, powiedział, oskarżając ich o promowanie przemytu ludzi i „wymazanie granice narodowe.”

Wspierasz organizacje przestępcze, które żerują na niewinnych mężczyznach, kobietach i dzieciach. Stawiasz swoje fałszywe poczucie cnoty nad życiem i dobrobytem niezliczonych niewinnych ludzi – powiedział – kiedy podważasz bezpieczeństwo granic, naruszasz prawa człowieka i godność ludzką.

Wysadził też socjalizm jako prawdziwy problem sam w sobie, coś, czego żaden światowy przywódca nigdy nie zrobił, ale wszystkie światowe ofiary socjalizmu musiały kibicować. 

Jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi stoją nasze kraje, jest widmo socjalizmu. To wrak narodów i niszczyciel społeczeństw. Wydarzenia w Wenezueli przypominają nam wszystkim, że w socjalizmie i komunizmie nie chodzi o sprawiedliwość. Nie chodzi o równość. Nie chodzi o wychowywanie biednych. I z pewnością nie są o dobro narodu. Socjalizm i komunizm to tylko jedna rzecz: władza dla klasy rządzącej.

Dzisiaj powtarzam przesłanie dla świata, które dostarczyłem w domu. Ameryka nigdy nie będzie krajem socjalistycznym. W ubiegłym wieku socjalizm i komunizm zabiły 100 milionów ludzi.

To nie tylko dotknął głównego problemu świata, ale także piękna mowa. Trump opisał, że nacjonalizm nie jest czymś nienawistnym – właśnie to uznanie dla nacjonalizmu umożliwia obywatelom wzajemne uznawanie różnic. Trump miał w sobie piękne słowa dla wszystkich kultur i wychwalał wiele narodów, to nie była mowa w stylu rah-rah-me-alone. Był to nacjonalizm z przyjazną ręką, wzywającą do wspólnej płaszczyzny, ponieważ, o ile nie zostało to powiedziane, istnieje wspólna płaszczyzna, ponieważ naród za narodem gdzie indziej przyjmuje własne wersje Trumpa.

Zrobił także coś bezprecedensowego dla każdego prezydenta – poruszył potrzebę praw człowieka dla gejów, kobiet i nienarodzonych dzieci, manifest praw człowieka, jeśli taki istnieje. Brak przeprosin i nawet lewica tego nie próbowała.

Zapewniamy jednak, że przełomowe przemówienie zostało przyćmione………

 

Konrad W

 

2 października 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *