Prześladowania, aresztowania Polaków w Szkocji

Szkocja

Aberdeen

Mała kraina w Wielkiej Brytanii

W małej krainie bo tak należy nazwać Szkocję w Wielkiej Brytanii doszło do prześladowania i aresztowania Polaka.

Co się w ogóle dzieje w Szkocji.

Przegrana większość w wyborach do Parlamentu przez Szkocką Partię Narodową SNP oraz olbrzymie długi jakie narobiła Premier Szkocji Nicola Sturgeon na sumę 14 miliardów funtów spowodowały olbrzymią flustracje. Szykują się strajki w całym kraju.

 

 

Wszystko na bieżąco opisuje dziennikarz Polski w Szkocji na portalu www.Polscott24.com

Wczoraj w godzinach wieczornych do domu Polskiego dziennikarza przyjechała Policja bez postawienia zarzutów aresztowała go i zawiozła na posterunek.

Jednak Polski dziennikarz to nie byle kto, żona wykształcona osoba pracująca w międzynarodowej firmie nie straciła zimnej krwi i zrobiła kilka zdjęć.

Co ciekawe dziennikarz napisał także prawdę za Szkockimi mediami, że Premier Szkocji zrobiła aż 14 miliardów długów tylko przez jeden rok.

Ponadto jest jednym z dwóch osób które opracowały samoczynny system ładowania dla samochodów elektrycznych w Szkocji. Samochód  może przejechać aż 3000 kilometrów bez ładowania baterii . Obecnie trwają procesy nad patentem w Szkocji. A może zastraszenie ma polegać na tym aby nie udał się projekt budowy samochodu ?

Nie upoważnia to jednak Policji Szkocji na najście i aresztowanie w domu przy dzieciach dziennikarza.

Bezprawie w Szkocji sięga dna, i ten kraj chciał ubiegać się o Unię Europejską ?

Sposób jak traktuje się Polaków i aresztuje w Szkocji zarządzanej przez Nicole Sturgeon, łamie prawo i ogólne standardy Europejskie – sięga dna .

Czekamy na reakcje Ambasady Polskiej i oficjalną notę dyplomatyczną do Rządu Szkockiego.

Jeśli Szkocja kiedykolwiek będzie chciała starać o o członkostwa w Unii Europejskiej , do grona krajów które nie zagłosują na przyłączenie Szkocji do UE a są w niej Hiszpania, Cypr i Malta właśnie dochodzi Polska.

W Szkocji  prześladuje się Polaków i za byle co aresztuję a na dodatek dziennikarzy. 

Czy Policja zna prawo prasowe w Szkocji ?

przest2

Oto zdjęcie jak aresztuję się dziennikarza bo jest Polakiem.- zdjęcie wykonała żona.

—————

Polak będzie domagał się odszkodowania ( już znalazł firmę prawnicza ) za naruszenie swoich dóbr osobistych, rodziny, stres oraz zastraszanie a nie jest żadnym groznym przestępcą.

Polski dziennikarz zasłynął  z tego, że obronił kilkanaście Polskich rodzin w Szkocji – których  opieka społeczna chciała odebrać dzieci. Nawet Polski Konsulat w Edynburgu nie miał ochoty na pomoc !!! Kiedy w końcu dojdzie do zmiany Konsula w Szkocji !!! – jego zaniedbania się ogromne. !!!

Szkocja nie nadaję się do Unii Europejskiej – daleko jej do demokratycznych metod jakie stosuje Policja w krajach Europejskich jak i w Polsce. Oto kraj jaki zbudowała Premier Szkocji Nicola Sturgeon. Nie panuje nad ekonomią kraju jak nad prawem .

Znajomość wolności słowa , opinii w krajach demokratycznych jest niestety nieznana w Szkocji.Już niedługo wielkie strajki w Szkocji i cięcia za olbrzymie bo 14 miliardowe długi.

Miałeś problemy z Policją w Szkocji zadzwoń do mnie, to ja byłem aresztowany 07429 349048.

Konsul w Edynburgu Dariusz Adler – przez niego wiele rodzin w Szkocji płakało jak straciło swoje dzieci, wielu Polaków bo urodzili się Polakami nie uzyskało pomocy, sprawy zamiatano pod dywan.  – kolejny urzędnik z nadania przez Platformę Obywatelską  jakiego Prawo i Sprawiedliwość powinno zmienić .

konsul

 Polak zatrzymany domagał się kilkakrotnie telefonu do Konsulatu w Edynburgu – ale Policja Szkocka odmówiła .Tak traktuje się Polaków w Szkocji panie Adler. Nikt nie ma szacunku do Polaków w Szkocji i na wyspach , policja robi co się jej podoba i jest wina właśnie korpusu dyplomatycznego na wyspach, która przez 8 lat nie potrafiła bronić Polaków przed atakami w gazetach i w życiu codzienny.

Pamiętaj dzisiaj on , jutro możesz być aresztowany TY i też nie pozwolą ci zadzwonić.

Sposób jak traktuje się Polaków i aresztuje w Szkocji zarządzanej przez Nicole Sturgeon, łamie prawo i ogólne standardy Europejskie – sięga dna . Czekamy na reakcje Ambasady Polskiej i oficjalną notę dyplomatyczną do Rządu Szkockiego.

O całym zatrzymaniu mogą wszyscy przeczytać na  www.polscott24.com

Nagonka na Polaków trwa.

Na podstawie – kliknij na link

http://polscott24.com/brutalne-bezprawne-aresztowanie-dziennikarza-polonijnego-przez-szkockich-oprawcow/

Konrad W

 

8 września 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Szkocja

1 komentarzy
  1. Mysle, ze teksty zanim zostana tutaj opublikowane powinny przechodzi jakas weryfikacje. I nie mam tu na mysli tresci (ktora tak na marginesie jest bardzo dyskusyjna) ale poprawnosci jezykowej. Powyzsze wypociny az roja sie od bledow skladniowych i przytlaczaja niechlujnoscia jezykowa. Ciezko sie to czyta….

Komentowanie jest wyłączone.