Przeczytaj – „kat” na raka, dr Burzyński wraz z żoną w Liverpool w UK

Wielka Brytania

Liverpool

Cały tydzień przebywał  w Liverpoolu sławny lekarz którzy poskromił raka wraz z małżonką czyli dr Stanisław Burzyński.

Kim jest dokładnie dr Burzyński przeczytacie państwo na samym dole artykułu należy jednak wspomnieć iż Polak opracował niesamowitą i skuteczną metodę leczenia raka. Metoda jest tak wspaniała i wyleczył  z raka tak dużą ilość osób że otworzył wielką klinikę i instytut leczenia raka w USA. Jego metoda to leczenie ANTYNEOPLASTONAMI.

Udało nam się spotkać z państwem i zamienić kilka słów.

Lekarz wraz z żoną są bardzo miłymi i ciepłymi ludźmi mającymi niesamowitą wiedze.

Dowiedzieliśmy się jak działa klinika i jak państwo doszli w badaniach do poskromienia raka.

Jednak jak to bywa na świecie gdzie rządzą pieniądze , różne siły chciały zniszczyć jego klinikę. Firmy które produkują chemoterapię gdyż wiadomo klienci przychodzą do niego a nie leczą się niszczącą ciało człowieka  – chemioterapią.

Jednak nasz Polak dąży do swego i stworzył Klinikę.

Ciekawy przypadek opowiedział jaki odbył się ostatnio .

Zjawił się chory mężczyzna który miał raka mózgu. Lekarze w normalnym szpitalu dawali mu niecały miesiąc życia. Przyjechał do naszej kliniki a my zaoferowaliśmy pomoc – mówi dr Burzyński. Niestety po kilku dniach przyszła decyzje że nie będzie pieniędzy na pacjenta gdyż lekarz stosuje nie dozwolone metody.

Rodzina chorego oddała sprawę do sądu w innym mieście, wiadomo jak to jest z Sądami. Nie zawsze ludzi którzy tam pracują naprawdę szukają sprawiedliwości. Nastąpiły przesłuchania . Zjawiło się na sali tak dużo uratowanych i wyleczonych ludzi że sędzina aż płakała i oczywiście leczenie chorego następuje dalej. Jak mówi dr Burzyński  nasz pacjent żyje już 2 miesiące i widać już poprawę na jego zdrowiu.

Przykład ten pokazuje jedną rzecz , jak ludzie potrafią niszczyć coś co jest dobre , nowoczesne i skuteczne niestety ważniejsze są pieniądze.

UWAGA – jak powiedział nam dr- wyleczył ostatnio chorego na cukrzyce !!!!

Oto zdjęcie jak ludzie w USA musieli manifestować przed sądem aby sąd nie zamykał klinikę dr Burzyńskiego.

dr

photo/newsweek

Cena…

Jeśli mowa o USA to wiadomo na myśl przychodzi prywatna służba zdrowia dlatego zapytaliśmy więc ile kosztuje leczenie raka w jego klinice.

Otóż można się zaskoczyć jeśli masz wykupioną polisę płaci polisa, czasami też państwowe fundusze zdrowia a jeśli chcesz sam wcale nie jest aż tak drogo 4000 dolarów na miesiąc. Oczywiście cena może być inny jeśli klinika musi skorzystać z dożylnego leczenia.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Klinika do walki z rakiem kliknij na poniższy link

http://www.burzynskiclinic.com/

A jeśli Ty lub ktoś z twoich znajomych jest chory na raka trzymaj się z daleka od chemoterapii warto skorzystać z klinika dr Burzyńskiego. Leczenia jego antyneoplastonami naprawdę działa.

Wiele tysięcy ludzi zostało wyleczonych jego metodami z całego świata.

Nasuwa się taka myśl , aby Polski Rząd wykupił lub przekonał lekarza na otwarcie kliniki leczenia antyneoplastanami w Polsce i cała Europa przyjeżdżałaby na leczenie do Polski i cały kraj zarabiałby olbrzymie pieniądze a tak ludzie jadą aż do USA.

Aż prosi się aby Polski Rząd i MSZ pomagał Polakowi w USA.

Jesteś chory lub ktoś z twoich znajomych może warto zapytać dr o pomoc- poniżej email:

srb@burzynskiclinic.com

Jacek J.

burzynski

 

Oto wizytówki które udało nam się otrzymać od państwa Burzyńskich.

kart

Ale ten film jest niesamowity jak ludzie przed sądem muszą bronic naszego Polaka – czyli prawda o USA – zobaczcie jak policjanci bronią dr a ludzie zginęli przez chemioterapię.

Oto film na faktach autentycznych, film dostał wiele nagród a Polski lekarz stał nawet przed Kongresem Stanów Zjednoczonych !!!!

Jeśli masz znajomych mówiących w języku angielskim możesz dać im ten link

https://www.youtube.com/watch?v=AF84nu9wEvchttp://

 

A oto co podaje Wikipedia:

Stanisław Burzyński w 1967 roku ukończył Akademię Medyczną im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Rok później, w wieku 25 lat, uzyskał na tej samej uczelni stopień doktora nauk medycznych, jako jeden z najmłodszych naukowców w Polsce. W roku 1970 wyjechał do USA i został asystentem w Baylor College of Medicine w Huston w Teksasie. Po dwóch latach objął stanowisko assistant profesor na tej samej uczelni, a w roku 1973 uzyskał pozwolenie na wykonywanie zawodu lekarza w US]. W roku 1977 opuścił uczelnię i otworzył w Houston Burzynski Clinic (klinikę Burzyńskiego), a w 1984 roku ośrodek badawczy Burzynski Research Institute, gdzie kontynuuje badania nad antyneoplastonami

Jest autorem i współautorem łącznie ok. 80 publikacji naukowych i komunikatów konferencyjnych, a także autorem 242 patentów zarejestrowanych w 35 krajach w tym 27 patentów amerykańskich[. Współpracował z National Cancer Institute, Imperial College London, Uniwersytetem Turyńskim, Japońskim Uniwersytetem Kurume i in. Jest członkiem wielu stowarzyszeń medycznych, m.in. Amerykańskiego i Światowego Stowarzyszenia Lekarzy, Amerykańskiego Stowarzyszenia na rzecz Badań nad Rakiem, Amerykańskiego Towarzystwa Badań nad Układem Nerwowym (Society for Neuroscience), Teksańskiego Towarzystwa Medycznego, Stowarzyszenia na rzecz Neuroonkologii.

Antyneoplastony – grupa peptydów, ich pochodnych oraz ich mieszanin. Obecne są we krwi i moczu ludzi, badane są jako potencjalne leki przeciwnowotworowe. Odkryte zostały w 1967 roku przez Stanisława Burzyńskiego. W latach siedemdziesiątych Burzyński zaobserwował, że w organizmach osób chorych na raka występują one na niższym poziomie. Wysunął hipotezę, że ich uzupełnienie może dać efekt terapeutyczny. W 1977 roku opatentował je i nazwał „antyneoplastonami”, a w 1980 roku opracował metodę ich syntezy chemicznej. Według Burzyńskiego antyneoplastony działają na zasadzie przełączników genów, włączają geny supresorowe, które uaktywniają program śmierci komórkowej, zabijając w ten sposób jedynie komórki rakowe bez uszkadzania komórek zdrowych. Według badań laboratoryjnych przeprowadzonych przez Burzyńskiego, antyneoplastony niszczą ludzkie komórki rakowe..

 

14 czerwca 2016

1 komentarzy
  1. Poznałam Państwa Burzyńskich w Houston…Szkoda,że z Polską współpraca się nie układa…Ich osiągnięcia są znakomite :Veni vidi vici!

Komentowanie jest wyłączone.