Proces Macieja Andrysiaka przyłapanego z prostytutką w Derby

Proces Macieja Andrysiaka przyłapanego z prostytutką w Derby

 

Przyłapany z prostytutką Maciej Andrysiak w Normanton, dzielnicy Derby w Anglii, powiedział, że chciał skorzystać z usług prostytutki po tym jak rozpadł się jego związek oraz doświadczał trudności z chorym ojcem.

Marciej Andrysiak, 40, z Davenport Road, stawił się w południowym Derbyshire Magistrates Court, gdzie przyznał się do tego, że zapłacił £ 20 w zamian za akt seksualny z prostytutką w Normanton w ubiegłym roku.

Pozwany został złapany na gorącym uczynku na alejce przez policjantów w Normanton, dzielnicy Derby.

Przestępstwa tego rodzaju są zwykle rozpatrywane w drodze grzywny, ale ponieważ to przestępstwo zostało popełnione w miejscu, gdzie prostytucja jest rozpowszechniona, zostało ono skierowane na drogę sądową w celu zwalczenia tego problemu.

Przemawiając za pośrednictwem tłumacza, mężczyzna przedstawił powody, przez które skorzystał z usług prostytutki w Normanton Road, w sobotę 8 października, przepraszając przy tym za swój czyn.

Powiedział:

„Dwa lata temu mój ojciec miał wylew i moja partnerka zostawiła mnie po 14 latach, przez co miałem załamanie nerwowe i cierpiałem na depresję, więc zacząłem pić (…)”.

I dodał: „Nie wiem, dlaczego to zrobiłem, bardzo się wstydzę tego i teraz żałuję”.

Pozwany,w wywiadzie przyznał, że pił i powiedział, że wziął taksówkę do Normanton i zgodził się, aby zapłacić £20 za odbycie aktu seksualnego z prostytutką”, powiedział prokurator. Według policji, mieszkańcy Normanton są dotknięci działalnością prostytutek w ich okolicy i czują się zastraszani. Tym samym istnieją obawy o represje dla mieszkańców i prostytutek świadczących tam swoje usługi.

Andrysiak został ukarany grzywną £110, obciążony £85 kosztami sądowymi i £30 z tytułu składki na fundusz ofiar wykroczeń.

Klaudia S./ photo/nigerianbulletin

— Program z BBC —-

 

30 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime