Prezydent Duda już siedzi na razie na krześle koło Gronkiewicz Waltz

Prezydent Duda już siedzi na razie na krześle koło Gronkiewicz Waltz

 

Oto gesty Andrzeja Dudy koło kogo siedzi. Ważny komunikat jakie trendy idą do góry w Polsce.

Po zablokowaniu projektu reform Sądu Najwyższego i postawieniu się Partii która go wystawiła i  Polaków którzy głosowali na niego aby zmienić Polskę już nie patyczkuje się na całego . Widać że pan Andrzej już nie ma zero honoru dla kraju i ludzi którzy niego głosowali.

To co zrobił pan Duda to hańbienie honoru Polaków, którzy głosowali na PIS i na niego aby siadać koło kogoś kto niszczył ludziom mieszkania czyli Prezydenta Warszawy. To budowanie przez Prezydenta Dudy swojego poparcia z drugiej strony politycznej – usłyszysz w programie.

Z jednej strony pan Patryk Jaki prowadzi przeciwko pani Hani postępowanie karne a z drugiej strony Prezydent Duda siada koło niej. Okrągły stół kolejny w Polsce ale nie Wałęsa ale nowy młody polityk przy nim siedzi. Andrzej Duda to ” kret i drugi Marcinkiewicz w PIS”. Rozliczenia już nie będzie dla ministrów Platformy i na bez czela pan Duda buduje swoje poparcie. Politycy PIS niektórzy już w szoku jak i media prawicowe: Gazeta Polska, Niezależna które nie wiedzą jak się zachować gdyż wszyscy są zawiedzeni panem Andrzejem Dudą.

– Okazuje się że środowisko prawicowe koło pana Dudy jest dobre a koło PiSu jest już złe.

– Ponadto rzecznik pana Dudy,  wozi się taksówką z pracownikiem Gazety Wyborczej. Już wszystkie sojusze mamy na tacy.

Panowie mówią że pan Duda siedzi na razie na krześle koło pani Hanii ale powinien siedzieć gdzieś indziej. Panie Duda musi pan odejść bo stracił pan zaufanie ludzi. Pan Duda jest skonfliktowany z ministrami Rządu PIS którzy robią reformy które obiecali przed wyborami. Co ciekawe mówią także że pan Duda ma zastąpić Tuska w Polsce tutaj pan Donald jest przegrany Bruksela wstawia dla swoich wpływów pana Dudę.

– Czas Tuska jak i Platformy już minął w Polsce więc „komuniści, służby” odświeżają twarze aby zastąpić czymś nowym Platformę Obywatelską na którą Polacy nie chcą głosować a że PIS ma duże sondaże „agent śpioch ” już jako Prezydent ma za zadanie zbudowanie siły, która odbierze wygraną PiSu w następnych wyborach.

– Niemcy po upadku komunizmu usunęli 80% sędziów w Polsce po upadku komunizmu usunęli jednego a teraz gdy Polacy zagłosowali aby zmienić Polskę i odsunęli i Platformę i Komorowskiego pan Duda stanął w ich obronię „oszukując” Polaków. Co ciekawe w BBnie koło Dudy pracują dalej pracownicy byłego Prezydenta Komorowskiego.

Jeśli pan Duda siada koło pani Hanii to nie ma wytłumaczenia że to impreza Powstania Warszawskiego, przecież to on może sam podjąć decyzje koło kogo chce siedzieć bo jest przecież Prezydentem, widać jednak – że już są nowe trendy w Polityce pana Dudy trendy które są po drugiej stronie Polaków którzy popierali zmiany w Polsce , głosowali na PiS i niestety jak nazywają pana Dude w filmie komentatorzy „kreta czy drugiego Marcinkiewicza”. Generalnie wszyscy czekają kiedy panu Dudzie urośnie broda….

Polacy żyją w jakimś Matrix politycznym w Polsce łatwo Politykom mediom prawicowym idzie bałamucenie ich ale jak już idzie napisać prawdę to już nie, ( media Sakiewicza wręcz dalej klękają koło pana Dudy )  niestety zło należy zidentyfikować, opisać i przeciwstawić się mu aby nie rozlało się na innych. Panie Duda , oszukał pan ludzi głosujących na pana aby zmienić Polskę z komunizmu.

Te wszystkie słowa usłyszą państwo w poniższym programie.

 

 

Konrad W

31 lipca 2017

2 komentarzy
  1. To , ze PREZYDENT DUDA siedzi obok zlodziejki – to jeszcze nie koniec swiata ( osobiscie pogardzilabym miejscem obok przestepczyni )no ,ale coz ,to jest praktycznie nic nie zaskakujacego -za czasow komuny pracowalam w masarni i pamietam jak policjant z ksiedzem biegli po kielbase. Wierze dalej w PREZYDENTA , KTORY NIE BEDZIE MARIONETKA PREZESA -ZRESZTA SAMA NIE WIEM ? NA CO TU SIE ZNOWU ZANOSI….Nie chcialabym stracic zaufania do PREZYDENTA , KTOREGO BARDZO SZANUJE I DALEJ WIDZE W FOTELU PREZYDENCKIM POLSKI – jestem zdania , ze to jest czlowiek honoru i dobrze wie , co robi !!!!!!!!

    • Andrzej Duda nie był i nie jest Prezesa marionetką.
      Decyzje podejmował i podejmuje sam .
      Jeśli chodzi o Prezesa jest to człowiek bardzo uczciwy,czego nie można powiedzieć o totalnej opozycji.

Komentowanie jest wyłączone.