Premier Uk. Bruksela to kolaboranci Brexitu. Nie chca umowy.

Premier Uk. Bruksela to kolaboranci Brexitu. Nie chca umowy.

 

Boris Johnson Nowy Premier Uk który powiedział że 1 pazdziernika 2019 roku wychodzimy z UE z umową lub bez umowy nie uzywa już dyplomatycznego języka ale mówi prosta prawdę.

Borys ujawnia „okropną współpracę” między posłami z UE i Wielkiej Brytanii w celu zablokowania Brexitu

BORIS JOHNSON odpowiadał na pytania brytyjskiej opinii publicznej w środę po południu i uderzył w „okropną współpracę” między UE i brytyjskimi parlamentarzystami, aby powstrzymać odejście Wielkiej Brytanii z UE.

Premier był oczarowany przez widzów w środę po południu z powodu jego planów na przyszłość Wielkiej Brytanii, gdy Wielka Brytania zbliża się do wyjścia z UE bez porozumienia pod koniec października tego roku. Boris Johnson przeprowadził na żywo sesję pytań i odpowiedzi na Facebooku i zapytano go, w jaki sposób premier zamierza opuścić UE bez „ruchu” z Brukseli i „opozycją” w parlamencie. Pan Johnson odpowiedział na pytanie z Cheshire:

„Luther, zadałeś kluczowe pytanie, istnieje straszna współpraca między ludźmi, którzy myślą, że mogą zablokować Brexit w Parlamencie i naszymi europejskimi przyjaciółmi.

 

„Nasi europejscy przyjaciele nie chcą iść na kompromis, wcale nie idą na kompromis w sprawie umowy o wystąpieniu.

„Chociaż został wyrzucony trzykrotnie, trzymają się każdej litery… w tym zabezpieczenia, ponieważ nadal uważają, że Brexit można zablokować w parlamencie”.

Dodał: „Okropne jest to, że im dłużej to trwa, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziemy zmuszeni odejść bez Brexitu bez porozumienia.

Nie tego chcę, nie tego, do czego dążymy, ale potrzebujemy kompromisu naszych europejskich przyjaciół. Im bardziej myślą, że Brexit może zostać zablokowany w Parlamencie, tym bardziej są oni nieugięci w utrzymywaniu swojego stanowiska. „Jestem jednak pewien, że się tam dostaniemy. Wyjdziemy z Unii Europejskiej 31 października. W końcu zarówno nasi przyjaciele z innych stolic europejskich, jak i parlamentarzyści zobaczą, jak ważne jest, aby wejść i to zrobić. ”

Sesja na żywo nie była pierwszą wizytą mediów społecznościowych od premiera po tym, jak w zeszłym tygodniu nagrał dwuminutową transmisję dla widzów podkreślających jego propozycje dla tego kraju.Wideo, w którym premier zażądał dodatkowych 20 000 funkcjonariuszy policji na ulicy, obejrzało prawie 200 000 osób.

Johnson zażądał, aby UE usunęła kontrowersyjny mechanizm ochronny z umowy o wystąpieniu, zanim Wielka Brytania powróci do rozmów z Brukselą. Unia Europejska dotychczas była zdecydowana, nie chcąc ruszyć z umową o wystąpieniu – popychając Wielką Brytanię do wyjścia bez porozumienia.

Oto co mówi Premier podczas spotkania z ludzmi na internecie.

 

W Polsce posłanka Platformy powiedziała że Polacy sa winni Brexitu.

Polacy winni Brexitu, Kidawa-Błońska

14 sierpnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka