Premier Morawiecki, cel Rządu Polacy wracać do kraju

Nowy Premier Morawiecki, cel Rządu Polacy wracać do kraju

 

12 grudnia w Polskim Sejmie miał przemówienie nowy Premier Polski.

Szefostwo PISu usunęło Premier Polski Szydło , która podczas wyborów dostała 96 000 głosów ze swojej listy PIS a mianowali nową osobę Mateusza Morawieckiego .

Osoba nie była na liście wyborczej PIS i ludzie na nią nie głosowali ale została Premierem.

Okazuje się ze podczas pierwszej już przemowy powiedział że celem Polskiego Rządu i aby Polacy wracali do Polski. Posłuchaj części z przemowy na temat emigracji.

Posłuchaj co mówi nowy Premier do Polaków oraz komentarz co mówią o złotym dziecku czyli Morawieckim w Polsce, nagranie na dole.

 

Paweł Chojecki w  telewizji Idz pod prąd mówi że Morawiecki ładnie „oczadza” Polaków. Telewizja idz pod Prąd jest bardzo popularna wśród emigrantów, powstało wiele już grup tej telewizji na wyspach.

Okazuje że Morawiecki jest Premierem choć nie został wybrany jako poseł bo jest tzn. złotym dzieckiem PRL czyli komunizmu. Mówią w programie że Morawiecki jest przedstawiony przez media PIS i członków PIS jako geniusz ekonomii ale tej ekonomi nie studiował.

Prawnik Turczyn mówi że PIS to socjalistyczna Partia, która wprowadza w Polsce socjalizm tzn. państwo będzie kontrolowało wszystko, będzie łupać podatkami i to Rząd będzie decydował kto ile dostanie. Jednym wezmą drugim dadzą. To Rząd chce brać podatki ludziom bo to Rząd wie że lepiej wyda niż ty. Idzie bieda w Polsce, kontrole i ucisk ludzi, będą duże ceny.

Polecamy zobaczyć i posłuchać co się dzieje w Polsce

 

Konrad W

15 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy
  1. WROCE PO RESZTE RZECZY , ZADEN RZAD NIE ZAPEWNI NAM BYTU I PRACY AZ WOLA SIE ZAWOLANIE POLSKO DLUGO MNIE JESZCZE NIE ZOBACZYSZ LECZ W SERCU ZAWSZE POZOSTANIESZ

  2. WROCE PO RESZTE RZECZY , ZADEN RZAD NIE ZAPEWNI NAM BYTU I PRACY AZ WOLA SIE ZAWOLANIE POLSKO DLUGO MNIE JESZCZE NIE ZOBACZYSZ LECZ W SERCU ZAWSZE POZOSTANIESZ

Komentowanie jest wyłączone.