Premier May zmienia UE, koniec pracowników z UE w UK

Premier May zmienia UE, koniec pracowników z UE w UK z poza takze

 

 

Theresa May twierdzi, że porozumienie Brexit przyczyni się do zatrzymania imigracji poprzez zatrzymanie kolejki skoków obywateli UE. Theresa May będzie starała się odzyskać inicjatywę z rzędu nad swoimi planami Brexit, oświadczając, że się zatrzymują
Obywatele UE I nie beda the mogą „przeskoczyć w kolejce” do Wielkiej Brytanii.

Premier w nowym systemie ludzie otrzymają prawo do życia w Wielkiej Brytanii w oparciu o umiejętności, a nie skąd pochodzą. Maja próbuje przenieść debatę na imigrację i odejść od problemów technicznych wokół granicy irlandzkiej oznacza starania, by walczyć przeciwko eurosceptycznym torysom, próbującym ją zlikwidować.

Jeremy Corbyn z laburzystów wygłosi także w poniedziałek przemówienie, w którym atakował podejście premiera jako „nieudolny, najgorszy ze wszystkich światów”.

W niedzielę premier starał się podkreślić, jakie są przyszłe stosunki z UE, a nie „porozumienie o wycofaniu”, w tym kontrowersyjny irlandzki „mechanizm ochronny.

Opierając się na tym temacie, powiedziała w poniedziałkowym wystąpieniu: „W przyszłości poza UE emigracja będzie nadal wnosić pozytywny wkład w nasze życie krajowe, ale różnica będzie taka – kiedy opuścimy UE, będziemy w pełni kontrolować, kto tu przyjedzie.

„Nie będzie już tak, że obywatele UE, niezależnie od umiejętności i doświadczenia, jakie mają do zaoferowania, mogą przeskoczyć w kolejce przed inżynierami z Sydney lub twórcami oprogramowania z Delhi.

Zamiast systemu opartego na pochodzeniu danej osoby, będziemy dysponować takim, który opiera się na talentach i umiejętnościach danej osoby.” Downing Street uważa, że ​​imigracja będzie kluczowa w walce o zdobycie poparcia dla Brexitu premiera przed głosowaniem krytycznym w parlamencie, które ma się odbyć w grudniu.

Dodała ;

„Powinno to zapewnić młodym ludziom w tym kraju większe możliwości dostępu do szkoleń i wykwalifikowanego zatrudnienia”.

Konrad W.

 

 

19 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *