Premier May w czerwcu ustepuje z Brexitem lub bez.

Premier May w czerwcu ustepuje z Brexitem lub bez.

 

Najwięksi przywódcy Partii Konserwatywnej spotkali sie z Premier Theresa May aby poinformować ją że jej czas musi się zakończyć.

Były łzy , niestety werdyk ludzi niepodlega dyskusji.

W przyspieszonych wyborach  2 lata temu ogłoszonych przez Panią May, Partia Konserwatywna straciła około 47 posłów i stworzyła Rząd koalicyjny z Partią z Północnej Irlandii, niestety ostatnie wybory do Rad Miasta juz był niesczycielski.

Partia Konserwatywna straciła aż 1320 Radnych a ludzie odwrócili się do Partii Konserwatywnej. Winą obarczono Brexit i strate dwóch lat na negocjacje.

Niestety ale trzon Partii Konserwatywnej to wyborcy bardzo Konserwatywni a Oni chcą wyjścia z UE którą pani May cały czas przesówała.

Komitet Największych Polityków Konserwatywnych spotkał się z pani May aby ja poinformować że musi odejść.

Potrzebny jest nowy przywódca, który może przywrócić realną politykę Brexit, która może zostać zatwierdzona przez Parlament.

Tak wiec albo będzie Brexit juz w czerwcu albo po czerwcu Nowy Premier Boris Johnson poprowadzi do nowego Brextit. Nowym Kandydatem i Premierem zostanie Boris Johnson .

Pani May chce ostatnie głosowanie o wyjscie z UE w czerwcu ale nie ma to już wpływu czy jej umowa zostanie przegłosowana czy tez nie i tak ustępuję.

Jesli ktoś myslał że Brexitu nie będzie to sie bardzo myli Brext będzie na 100 % albo upadnie Partia Konserwatywna a do tego nikt w UK nie dopuści.

Oto zdjęcie komitetu decyzyjnego Partii Konserwatywnej wychodzącej z gabinetu Premiera, to Demokracja nie spotykana w Polsce gdzie Rządzi Tylko Kaczyński albo Tusk albo pytaja o zgodę księzy z Watykanu i nikt nie może sie im przeciwstawić dlatego też Polska jest biedna i korupcyjna , Polacy są biedni i uciekają w milionach z Polski .

 

Konrad W

 

18 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit