Premier May: użyjemy atomu do ochrony Anglii i Polski i sojuszników

Premier May: użyjemy broni atomowej pierwsi do obrony siebie jak i sojuszników czyli Polski – posłuchaj po Polsku

 

Podczas spotkania w Izbie Parlamentarnej kilka miesięcy temu zadano pytanie Pani Premier May czy użyje broni atomowej do ochrony Wielkiej Brytanii oraz sojuszników jako pierwsza. Przecież zginie 100 000 dzieci, kobiet.

 

 

 

Oto jej odpowiedz z napisami Polskimi.

 

 

Konrad W.

16 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

4 komentarzy
  1. po co siegać tak daleko..wystaeczy do 1989 jak Polska została sprzedana – t zn to co po komunie w Polsce zostało a przez kogo?? to nie tajemnica…sprawdźcie kto ma wyłączność na drukowanie emisję walut świata w tym złotówki.. tu juz pozamiatane chyba że Nród pójdzie po rozum do głowy i wreszczie przeczyta poczatek Konstytucji „tej złej”

  2. uwierzę jak przeproszą i zadośćuczynią za niezaprosznie Polski na marsz zwycięzców, sprzedanie połowy Polski agresorowi, oddadzą zrabowane złoto polskie i ujawnią archiwa w których są dane na temat zamachu na Sikorskiego i dane wielu asów polskiego wywiadu dzisiaj uważanych za zdrajców „z powodu braku dowodów”.

  3. Bardo dobrze, że kacapia dostała jasno do zrozumienia, że inni są gotowi walczyć. Podejrzewam, że Polska ma broń termojądrową, bo WAT opracował metodę detonacji bomby wodorowej laserem jeszcze w czasach rządów Gierka, a wyprodukowanie deuterku i trytku litu nie jest trudne.

Komentowanie jest wyłączone.