Premier May podtrzymuje obniżkę emigracji do 100 tyś na rok

Premier May podtrzymuje obniżkę emigracji do 100 tyś na rok

 

Theresa May zobowiązuje się utrzymać cel Rządu Konserwatystów dotyczącą zmniejszenia imigrację netto do poziomu poniżej 100 000 rocznie.

Premier May obiecała, że opuszczenie UE będzie oznaczało, że Wielka Brytania może zmniejszyć migrację netto do poziomu poniżej 100 000 rocznie.

Podkreśliła również, że pilnie potrzebne są ścisłe kontrole graniczne, aby złagodzić presję na usługi publiczne.

Premier powiedziała:

„Po wyjściu z Unii Europejskiej będziemy mieli okazję zagwarantować, kontrolę naszych granic”.

Premier May wypowiedziała się na temat emigracji aby powstrzymać spekulacje o niej, że polityka kontroli granicznej nie jest priorytetem Rządu po tym jak Sekretarz Domowy Amber Rudd wywołała wątpliwości co do zaangażowania partii w dążenie do celu, sugerując, że Brexit doprowadził do innego podejścia do polityki imigracyjnej.

Pani May powiedziała:

„Myślę, że ważne jest, abyśmy nadal mówili, że nasz Rząd zmniejszy migrację netto do poziomu zrównoważonego. Gdy wyjdziemy z Unii Europejskiej, będziemy mieli okazję  mieć kontrolę nad naszymi granicami w Wielkiej Brytanii, ponieważ to MY będziemy mogli ustalić nasze zasady dla osób przyjeżdżających z Europy do Wielkiej Brytanii „. Tego nie mogliśmy robić i kontrolować będąc w Unii Europejskiej”.

 „Wyjazd z UE oznacza, że ​​nie będziemy mieli wolnego przepływu, jak to było w przeszłości.

Jeśli chodzi o głosowanie w dniu 8 czerwca, ludzie mają bardzo wyraźny wybór pomiędzy Partią Konserwatywną – ja i mój zespół – którzy zobowiązali się do zapewnienia kontroli nad naszymi granicami i Jeremy Corbyn z Partii Pracy, który chce kontynuować swobodny przepływ,

Migracja netto wyniosła 273 000 rocznie w ostatnim oficjalnych danych.

Premier Dodała – w
ybrano nowego prezydenta Francji. Został wybrany z silnym mandatem, który może przyjąć ze sobą jako silną pozycję w negocjacjach z Wielką Brytanią. Musimy zapewnić aby Wielka Brytania miała również silny mandat. Każdy głos dla mnie i mojej Partii wzmocnii moją rękę w tych negocjacjach Brexit.

 

Konrad W

9 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka