Premier May oskarżyła Tuska i Junkera, że chcą zniszczyć UK

Premier May odpowiada „komunistom” w Brukseli, którzy chcą zniszczyć UK – Idzie wojna gospodarcza ….

 

Temperatura na wyspach podnosi się .

Wielka Brytania nie pozwoli sobie na ataki Brukseli na Londyn.

Na zwołanej konferencji dzisiaj przed biurem Premiera Wielkiej Brytanii Premier May zarzuciła politykom w Brukseli, że nie chcą aby Brexit był pomyślny i się udał.

THERESA Maj oskarżyła polityków i urzędników Unii Europejskiej (UE), którzy starają się wpłynąć na wynik wyborów generalnych Wielkiej Brytanii poprzez zagrożenia wokół Brexit.

Theresa May powiedziała że niektórzy ludzie w Brukseli nie chcą, aby Brexit odniósł sukces

 Theresa May: Some people in Brussels don’t want Brexit to succeed

Przemawiając na zewnątrz ulicy Downing Street, Premier May wezwała do ataku na Polityków z Brukseli, aby rozmowy z Brexitem zakończyły się powodzeniem.

Powiedziała: „W Brukseli jest coś, co nie chce, aby te rozmowy zakończyły się sukcesem, którzy nie chcą, aby Wielka Brytanii się powiodło poza UE”.

Speaking outside Downing Street, the Prime Minister launched a searing attack on Eurocrats want Brexit talks to fail. She said: „There are some in Brussels who do not want these talks to succeed, who do not want Britain to prosper.”

Premier powiedziała że :

Brukselscy politycy wydali zagrożenia wobec Wielkiej Brytanii a wszystkie te działania są robione celowo aby wpłynąć na wynik wyborów generalnych, które odbędą się 8 czerwca.”

Powiedziała wyborcom:

” Wykonanie Brexitu sukcesem jest kluczowe dla naszego Narodu  dla własnego bezpieczeństwa i dobrobytu.  Jeśli nie dostaniemy tego prawa, konsekwencje będą poważne.”

Ale podkreśliła: „Wielka Brytania nie szkodzi naszym przyjaciołom i sojusznikom, chcemy głębokiego i szczególnego partnerstwa z UE i chcemy, aby też UE odniosła sukces”.

KOMENTARZ

Bruksela nie rozumie, że jakiś kraj chce iść swoją drogą ale zamiast próbować współpracy dla ludzi w Europie i na wyspach, politycy w tym Junker i Tusk chcą zniszczyć Brytanie aby żaden inny kraj nie opuścił ich raju opartego na – kto nie jest w Unii jest ich wrogiem – podejście Stalina 

Premier May ostrzega Brukselę – że jeśli nie dogadają się biurokraci z Brukseli z politykami z Londynu,  którzy chcą współpracy będzie poważna katastrofa która najbardziej dotknie zwykłych ludzi.

Premier May chce się dogadać aby i Wielka Brytania bogaciła się i budowała gospodarkę wraz z UE natomiast Tusk i Junkier chcą aby Brexit się nie udał i idą na konfrontację. Robi się ciekawie, najwyżej Londyn wyrzuci 3.6 miliona emigrantów z wyspa a Europa tylko 1.2 miliony. Polacy na wyspach podziękują Polacy swojemu rodakowi Tuskowi za pomoc w pakowaniu walizek i powrotu do Polski.

Napięcie sięga zenitu, gdyż Premier May dzisiaj wystąpiła do narodu – ale Londyn się nie ugnie „komunistom z Brukseli”, którzy chcą wojny a nie współpracy. Ich podejście do życia to nie jest demokracja.

Wygląda na to że Tusk i Junker sterowani przez Merkel chcą zniszczyć gospodarkę Brytanii a to oznacza, że będzie ostra rywalizacja przez co stracą zwykli ludzie i słabe kraje w Europie o czym mówi Premier May. No I mamy powrót historii z 1939 roku. Jak widać , Wielka Brytania staje w obronie demokracji i możliwości wyboru drogi rozwoju według swojego pomysłu co nie podoba się „komunistom w Brukseli”.  Bruksela dalej chce decydować co ma robić inny kraj a za niesubordynację chce karać.

Jakie mogą być konsekwencję jak mówi Premier May więc :

– upadek krajów biednych w UE, wiele krajów jak Portugalia korzysta z pożyczek z Londynu,- zatrzymanie towarów z Holandii na wyspy, 70% towarów z Holandii jest na wyspy a tam 300 000 Polaków pracuje, wrócą do Polski po 500+, – zablokują sprzedaż win z Francji na wyspy i wiele wiele innych rzeczy

To wszystko napędza Merkel a „dobermany Tusk i Junker słuchają bo silna Brytania zawsze była takim „stoperem ” silnych wpływów Niemiec w Europie, dlatego nie chcą aby Brexit i budowa Global Brytania się udała.  Najlepsze, że szefem UE jest Polak Donald Tusk a na wyspach milion Polaków – robi super reklamę negatywną dla Polaków.

Oto dzisiejsze wystąpienie gdzie Premier mówi, że chce aby UE się bogaciła jak i Brexit był sukcesem ale Bruksela działa na niekorzyść a konsekwencję będą bardzo poważne dla ludzi – napięcie wzrasta na wyspach.

 

Konrad W

3 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

12 komentarzy
  1. Czyżby na Wyspach nie wiedzieli że rozwód to rzecz kosztowna tym bardziej dla odchodzącego?

  2. Brawo Panie Prezydencie Tusk, brawo Panie Premierze Junker!!! Dziękujemy, że dbacie o interes Europy (EU) i Europejczyków a nie UK i Brytyjczyków. Elity, ale i „normalni” Brytyjczycy, ciągle myślą, że nadal żyją w Imperium Niezachodzącego Słońca, i niestety tak też się zachowują. Ale Imperium to już przeszłość!!! Nie chcą być w EU to niech opuszczą Europę – zresztą decyzję już podjęli. Bezczelna i chamska krytyka Pana Tuska przez Polaków z UK to bardzo brzydkie i nierozsądne zachowanie. Zarówno Wy jak i anerykańska polonia jesteście oderwani od spraw krajowych, nie wiecie co wyrabia PiS i marionetki prezesa. Jesteśmy dumni z Pana Tuska, ale i Wy powinniście docenić jego determinację bo on również broni waszych interesów i dba, aby Was Brytyjczycy nie skrzywdzili przy Brexicie. Pozdrawiam.

  3. Tendencyjny artykuł. Brytyjczycy chcieliby jak zwykle i mieć ciastko,i je zjeść. Sami sobie piwa nawarzyli,czas wypić. Brexit musi być trudny i boleć. W dwa lata wyjść, jak przez 40 się integrowało ? Stary trick polityczny:larum grają, jednoczcie się wokół wodza, wobec wroga-tym razem Brukseli. Inwektywy i tantrum:Stalin, komuniści, napuszczanie emigrantów na ich rządy itd. Wściekłość z bezsilności. Konserwatyści z politycznej rachuby wywołali ten kryzys,się przeliczyli , więc teraz walczą o utrzymanie władzy,czy to dla UK dobre,czy nie. Jak politycy PiSu. Nie ważne, co dla Polski dobre, ważne, żeby była nasza. Odrażające!

  4. DLACZEGO NA ZDRAJCOW NIE MA PARAGRAFU,A MOZE BY NAROD ZDECYDOWAL CO ZROBIC Z KANALIA ANTYPOLSKA,KTORY NISZCZY POLSKE I ZNIEWALA POLAKOW.NIECH TAM W TEJ KOMUNISTYCZNEJ BRUKSELI ZOSTANIE NA ZAWSZE ZE SWOIMI KUMPLAMI KOMUNISTAMI,.

  5. i bardzo dobrze. May chciała by zachować wszystkie przywileje z bycia członkiem UE i jednocześnie nie ponosić żadnych kosztów i nie wypełniać żadnych zobowiązań. Brawo TUSK ! Należy bronić interesów członków UE, a nie hodować pasożytów. Dość cwaniactwa. WB i tak była specjalnie traktowana w UE. Nie podobało się, to niech spadają.

  6. Parszywiec Tusk gnoi NAS POLAKÓW…zrozumcie ludzie,że to najgorsza zaraza POLSKI !!!

Komentowanie jest wyłączone.