Premier May obiecuje lepsze życie dla kraju, ludzi poza Unią Europejską

Premier May obiecuje lepsze życie dla kraju i ludzi poza Unią Europejską

 

W obszernym wywiadzie PAni May obiecuje lepsza przyszłość i lepsze zycie poza Unią Europejską.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Daily Express premier przedstawia swoją najbardziej optymistyczną wizję, jak uwolnienie się od Brukseli przyniesie korzyści całemu krajowi.

Pani May powiedziała: „Brexit daje nam możliwość budowania lepszej przyszłości i pomocy ludziom aby  zrealizować brytyjskie marzenie „.

Premier dodał: „Daliśmy ludziom możliwość dokonania wyboru, dokonali tego wyboru.
„Jeśli my, jako politycy, chcemy, żeby ludzie nam zaufali, to musimy imdostarczyć”

Pani May zabrała swój optymistyczny komunikat o Brexicie w wywiadzie dla Daily Express w swoim prywatnym gabinecie obok pokoju gabinetu na Downing Street.

Przemawiając w przeddzień szczytu UE w Salzburgu w Austrii, który ma przyspieszyć dążenie do porozumienia w sprawie Brexitu, powiedziała: „Umowa o wypowiedzeniu jest praktycznie uzgodniona.

Premier obiecuje zwiększenie finansowania NHS o 20 miliardów dolarów.Brexit da Wielkiej Brytanii wolność wydawania miliardów funtów więcej pieniędzy na priorytety kraju, w tym inwestowanie w NHS, radzenie sobie z brakami w mieszkaniach i kształcenie następnego pokolenia.
Dodała: „Chodzi o to, aby pomóc ludziom w drodze do  brytyjskiego snu „.

„Brexit daje nam możliwość uzyskania wolności, aby móc ją zrealizować w sposób, w jaki jeszcze nie byliśmy”.

Powiedziała że nie będzie innego referendum.

„Kiedy miało miejsce referendum, daliśmy ludziom możliwość dokonania wyboru. Dokonali tego wyboru. Jeśli my, jako politycy, chcemy, by ludzie nam zaufali, musimy im to zapewnić – powiedział premier.
„To było prawdopodobnie największe ćwiczenie demokracji w historii naszego kraju. Gdybyśmy mieli powrócić do tego głosowania, zniszczyłoby to zaufanie polityków”.

Pomimo krytyki jej planu Brexitu uzgodnionego przez Gabinet zarówno z Brexiteer, jak i pro-brukselskich torysów, premier nalegał, by była przekonana, że ​​większość parlamentarzystów poprze jej oczekiwaną ostateczną umowę w Izbie Gmin. „Jestem przekonany, że kiedy uda się uzyskać dobry interes, mam nadzieję, że ludzie zastanowią się nad tym, że oddaliśmy głos ludziom, powiedzieliśmy społeczeństwo: „To twój wybór”. Naszym zadaniem jest dostarczenie tego. „

Patrząc w przyszłość Wielkiej Brytanii poza UE, premier powiedziała o jej gorącej wierze, że Brexit może odnowić poczucie narodowej dumy w całym kraju.
„Czego ostatnio wyczuwam podczas moich podróży po Afryce, to że ludzie patrzą na nas w innym świetle, ponieważ będziemy niezależnym suwerennym narodem, który będzie w stanie robić własne transakcje handlowe.

„Jako globalna Brytania, ludzie będą patrzeć na nas i rolę, jaką będziemy odgrywać w świecie.
„Nasza przyszłość leży w naszych rękach. Mamy teraz szansę ukształtować Wielką Brytanię i jej przyszłość w sposób odpowiedni dla wszystkich w całym kraju. „Pani May była” przekonana „, że negocjacje w Brukseli zmierzają ku zawarciu porozumienia.

„Uważam, że to, co proponujemy, to Brexit, który zapewnia wolność, na którą ludzie głosowali – tworzenie własnych praw,
, kontrolowanie naszych pieniędzy „- powiedziała.

To, na co daję ludziom gwarancję, to obszary, które dla nas nie podlegają negocjacjom – kluczowe obszary czyli pochodzą z jurysdykcji Trybunału Europejskiego, że jesteśmy w stanie stworzyć własne przepisy, że położyliśmy kres swobodnemu przepływowi, abyśmy mogli zdecydować, kto przyjedzie do Wielkiej Brytanii, nie wysyłamy już dużych sum pieniędzy do UE, abyśmy mogli wydać je na nasze własne priorytety, takie jak NHS – to są rzeczy, na które ludzie głosowali i nie podlegają negocjacjom „- powiedział premier.

Wniosek za rok , dwa inne kraje z Unii Europejskiej dołącza do Bogatej nowej, wolnej Wielkiej Brytanii , po co Unia, po co płącić miliardy na jakąś administrację, która nic nie robi, słuchać głupich polityków w Brukseli którzy robią co chcą z emigracją. Możesz sam ustanawiać podatki na firmy aby wspierać krajowe firmy, sam wszystko robić i to bez płacenia.

Theresa May rozmawiała z dziennikarzem z Daily Express (zdjęcie: Tim Clarke).

european union flag

“What I am giving people a guarantee on is those areas that are non-negotiable for us – the key areas for people like Express readers who voted to Leave – that we leave, come out of the jurisdiction of the European Court, that we’re able to make our own laws, that we bring an end to free movement so we can decide who comes into the UK, no longer send vast sums of money to the EU so we can spend it on our own priorities like the NHS – those are the things people voted for and they are non-negotiable,” the Prime Minister said.Prime Minister pledges £20billion NHS funding increase – but warns of taxpayer cost. Brexit will give Britain the freedom to spend billions of pounds of more money on the country’s own priorities, including investing in the NHS, tackling the housing shortage and educating the next generation with the skills needed to get on.
She added: “This is all about helping people along the way of that British dream.
“Brexit gives us opportunity to have the freedom to be able to deliver that in a way that we haven’t been before.”

Do historii przejdzie straszenie Tuska Wielkiej Brytanii że będzie miała sól na talerzu, niestety nasz Donald leży na łopatkach.

 

Konrad W

 

19 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *