Prawica z UK i Europy idzie po Tuska. Koniec Rządów Liberałów

Prawica z UK i Europy idzie po Tuska. Koniec Rządów Liberałów

 

Już wiadomo że w UK wygrała Prawica w wyborach do Europejskiego Parlamentu.

Choć nie znamy wyników to jednak szybka decyzja o rezygnacji Pani May daje wielką wskazówke że Partia Brexit musiała wygrać minimum 60-70 % i wprowadzi wielu posłów prawicy do Europarlamentu.

Choć Pani May miała spadek sondaży przez nie wprowadzenie Brexitu – jej umowa była strasznie zła do UK co potwierdził Prokurator Generalny mówiąc że dalej Wielka Brytania będzie pod Sadem w Strasburgu to jednak dalej trzymała sie stanowiska.

Dzisiaj rano po wczorajszych wyborach podała sie szybko do Dymisji.

Kto wiec dołaczy do Prawicy z UK.

 

Prawica z Polski – Prawica z Wegier – Prawica z Włoch – Prawica z Francji – Prawica z Niemiec cóz idzie koniec Tuska i koniec władzy i dzielenie pieniędzy przez Liberałów nadchodzą inni. Czy będzie reforma Unii Europejskiej i wstrzymanie demontażu krajów narodowych ?

Ciekawe czy jesli Bruksela wyżuci UK z UE i już nie przedłuży negocjacji czy Prawica Europy straci ilość głosów w Europarlamenci gdyż posłowie UK beda musili opuścić  Bruksele . Kto zastapi ich miejsce, jaki trik zastosuja w Brukseli.

Czy Tusk poda się do dymisji jesli Lewica straci władzę w Europarlamencie ?

Poniżej nowa Partia która została założona dwa tygodnie temu, już dostała wielkie datki pieniedzy od ludzi i już chyba  wygrała wybory do Europarlamentu o dużym procencie !!! o czym świadczy szybka poranna dzisiejsza dymisja Pani May. Choć wyniki nie można podawać publicznie do zakończenia wyborow w innych krajach ale Premier musi je znać dlatego aby uniknąć kolejnego poniżenia i upadku Partii Konserwatywnej szybko ustapiła.

Podobny obraz

Zobacz jak ludzie Brytyjczycy żyja już Partią Brexit 

Konrad W

Dlaczego May zrezygnowała

Brak Brexitu i słabe wybory. May ogłasza rezygnacje

24 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit