Pracujesz w UK, zapłacisz podatek w Polsce, konwencja podatkowa MLI

Pracujesz w UK, zapłacisz podatek w Polsce, konwencja podatkowa MLI

 

MLI to wielostronna konwencja podatkowa MLI (Multilateral Instrument to Modify Bilateral Tax Treaties) do której oprócz Austri Jersey, Słoweni i Wyspy Man przystąpiła i Polska .

Prasa Polska podaje, że ma także przystąpić Wielka Brytania.

Jednym słowem Rząd PIS na czele z byłym doradzcą Tuska czyli Premierem Morawieckim będzie mógł ściągnąć od ciebie podatek.

Chodzi o to iż jeśli pracujesz za granicą a urzędnik w Polsce stwierdzi że jednak twój centrum interesów życiowych danej osoby znajduje się w Polsce czyli dom lub rodzina –  każą zapłącić podatek od zarobku za granicą także i w Polsce.

Przepisy wchodzą już od 1 lipca roku 2018 i jak podaje prasa Polska tego roku i jak widać Liberał Morawiecki Premier Rządu PIS już zapisał Polskę aby położyć rękę na pieniądzach Polakaków za granicą .

 

 

CO zrobił już PIS dla Polaków za granicą więc pozbawił Polskich emigrantów głosowania korespondencyjnego a teraz dochodzi to, brawo a tak prosili aby na nich głosować przed wyborami….. wynika z tego że chcą chyba zmusić do powrotu Polaków.

Artykuł powstał na podstawie informacji jakie można przeczytać w Polsce, jesli to prawda nie warto wysyłać pieniedzy na Polskie konta do Polski. Trzeba pamiętać ze 9 lat temu gdy Rządził PIS nie zmieniał podwójnego opodatkowania Polaków na wyspach dopiero choć jest znienawidzona Platforma Obywatelska to jednak to oni usunęli podwójny podatek z Polaków z wysp.

Będziemy patrzyć na ręcę Morawieckiemu, którego dał na Premiera Polski PIS gdyż do roboty się nie chce iść więc najłatwiej wziąść podatkiem od ciężko pracujących Polaków na emigracji.

Mikke mówi że byly bankier Niemiecki Morawiecki to niebezpieczny człowiek.

Konrad W

Ostatni news prosto z Polski z Ministerstwa Morawieckiego email.

Pracujesz za granicą płacisz dwa podatki gdy masz zameldowanie w Polsce

 

26 czerwca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska