Pracownica ambasady Brytyjskiej, uduszona, wyrzucona koło drogi

Pracownica ambasady Brytyjskiej, uduszona, wyrzucona koło drogi

 

Pracownik Brytyjskiej Ambasady zostaje znaleziony martwy w Bejrucie po tym, jak została uduszona i wyrzucona koło autostrady.

Rebecca Dykes została znaleziona martwa na poboczu drogi po tym, jak została uduszona
Władze badają, czy pani Dykes była wcześniej atakowana seksualnie ale Al Jadeed TV donosi, że pani Dykes została zgwałcona,.

30-letnia Rebecca Dykes została znaleziona w sobotę wieczorem w pobliżu drogi ekspresowej Metn, w stolicy Libanu, donosi telewizja Al Jadeed.

Pani Dykes rozpoczęła pracę dla rządu w 2010 roku i podobno była w barze w centrum miasta przed atakiem.Jej ciało zostało prawdopodobnie przeniesione do szpitala Dahr al-Bashak w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

Libańska urzędniczka stwierdziła, że ​​jej ciało znaleziono „na poboczu drogi Emile Lahoud”, na północ od Bejrutu.
Brytyjski ambasador w Libanie, Hugo Shorter, powiedział: „Cała ambasada jest głęboko zszokowana i zasmucona tą wiadomością.

 

„Nasze myśli są z rodziną Becky, przyjaciółmi i kolegami za ich tragiczną stratę.

Zanim przeniosła się do Bejrutu, pracowała dla Biura Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów w zespole Libii jako kierownik ds. Polityki. Wcześniej pracowała jako analityk ds. Badań w Iraku w FCO. Absolwentka uniwersytetu w Manchesterze zdobył również tytuł magistra w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego i globalnego zarządzania w Birkbeck, University of London.

Konrad W

 

17 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat