Praca w biurze w hurtownii Polskiej IBB w Manchester

praca

Firma IBB Builders Merchants, działająca w zakresie sprzedaży szerokiej gamy materiałów budowlanych i wykończeniowych, zaopatrująca klientów detalicznych i wykonawców, poszukuje pracowników do oddziału w Manchesterze.

Opis stanowiska:

*obsługa klienta i wydawanie towaru
*przyjmowanie dostaw, zarzadzanie ekspozycja towaru oraz składem magazynowym
*dbałość o utrzymanie porzadku w hali magazynowej oraz czesci sklepowej
*dowóz materiałów do klienta
*inne zlecone zadania

Wymagania:

*znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych bedzie dodatkowym atutem
*znajomość języka angielskiego w stopniu średnio – zaawansowanym
*prawo jazdy kat.B (brak punktów karnych)
*umiejętność obslugi komputera
*dobra organizacja pracy
*dokładność i sumienność w wykonywanej pracy
*uprawnienia do obsługi wózka widłowego beda dodatkowym atutem

Oferujemy:

*pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o prace
*stabilne zatrudnienie
*satysfakcjonujące wynagrodzenie

Rozpatrujemy tylko osoby, ktore przesla CV na adres

 manchester@ibb.uk

To duza firma mającą oddziały w Londynie i Birmingham

Oto jak wygląda firma w wewnątrz.

16 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy