Praca w biurze, księgowość Manchester

praca

Firma Księgowa Greenlight Accountancy Ltd w Manchester, specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowej księgowości dla szerokiej gamy klientów, zatrudni osobę na stanowsiko młodszego księgowego (Accounting Assistant)

Opis stanowiska:

Ewidencjonowanie/ksiegowanie przychodów i rozchodów dla rożnego rodzaju klientów manualne i komputerowe

Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i ewidencji dla potrzeb kwartalnych deklaracji VAT

Rozliczane kont bankowych

Archiwizacja dokumentów, rozliczeń, dokumentów w ramach wykonywanych prac

Komunikacja z klientami mailowa i telefoniczna

  • Pomoc glównej ksiegowej
  • Ogólne drobne czynności administracyjne

Wymagania:

Wykształcenie średnie, kierunkowe AAT, ICB lub w trakcie kursów

Wiedza w zakresie podatków i księgowości, Minimum jeden rok  doświadczenia w księgowości lub podatkach w Angli

Biegła znajomość obsługi programów Excell / Word. Znajomości obsługi programu Sage/Xero/Quickbooks

Biegła znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie. Komunikatywność i otwartość na wiedzę. Dokładność o szczególy. Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Zatrudninie na umowę o prace, 3-4 dni w tygodniu (flexibe) atrakcyjne wynagordzenie, możliwość rozwoju profesjonalnego, świetne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

anna@greenlightaccountancy.co.uk

Anna Candan

Greenlight Accountancy-Suite 310, 3rd Floor, Broadstone Mill

Broadstone Rd, Reddish, Stockport, SK5 7DL

T: 0161 443 4144 / M: 0770 9889 612

www.greenlightaccountancy.co.uk

5 czerwca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester