Praca recepcjonistka/ta do Polskiej Przychodni w Ashton koło Manchester

praca

Praca recepcjonistka/ta do Polskiej Przychodni w Ashton koło Manchester

 

Klinika Ascroft Medical w Oldham poszukuje Recepcjonisty/Recepcjonistki Medycznej

W związku z dynamicznym rozwojem Klinika Medyczna w Oldham poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki Medycznej.

Idealny Kandydat/Kandydatka powinien/a posiadać następujące cechy: zorientowanie na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, samodzielność, zorganizowanie, umiejętność obsługi komputera, doświadczenie medyczne/recepcyjne/obsługa klienta mile widziane, znajomość języka angielskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie.

Oferujemy: bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze, początkowy kontrakt na czas określony jednego roku z możliwością przekształcenia go w kontrakt na czas nieokreślony, zarobki wysokości £8-£10 w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia.

Praca zmianowa (30-40 godzin tygodniowo, do uzgodnienia) w następującym zakresie dniowo-godzinowym: poniedziałek do piątku między 9-20 oraz sobota i niedziela w godzinach 9-18. Przyszłemu pracownikowi zapewniamy również bezpłatną opiekę medyczną w zakresie profilu działalności naszej kliniki zgodnie z polisami i procedurami w niej obowiązującymi. Płatny urlop w wysokości 28 dni w skali roku włączając w to święta oraz dni urzędowo wolne od pracy (dla pozycji pełnego 40 godzinowego etatu).

Jesteśmy szybko rozwijającą się prywatną placówką medyczną, która obsługuje populację 6500 pacjentów, głównie polskojęzycznych, wraz ze stale wzrastającą liczbą pacjentów anglojęzycznych I wielu innych narodowości. Klinika znajduje się w Oldham, Manchester i oferuje szeroki zakres usług w ramach specjalności 22 zatrudnionych tu specjalistów.

W celu aplikowania na pozycję recepcjonisty/recepcjonistki medycznej w naszej klinice prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego (jedna strona A4) w języku angielskim na niżej podany adres:

HR@ascroftmedical.co.uk

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Email: info@ascroftmedical.co.uk

Mobile: 07525 234 034 / 0161 222 3480

Ascroft Medical: Find out more about Ascroft Medical services, at www.ascroftmedical.co.uk

6 listopada 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *