Praca, Aldi szuka praktykantów na Merseyside , dobra kariera zawodowa

Praca, Aldi szuka praktykantów na Merseyside , dobra kariera zawodowa

 

Jeśli widziałeś niesamowitą pensję jaką oferuje Aldi i zastanawiałeś się, co zrobić, żeby taką pensję dostawać, możesz mieć szczęście – supermarket przyjmuje stażystów na trzyletni program szkoleniowy.

Podczas gdy wysoko postawione stanowiska u niemieckiego sprzedawcy często wymagają dyplomu, Aldi ma inne możliwości dla absolwentów szkół, które oferują niesamowite możliwości rozwoju kariery. Dla absolwentów szkół i poszukiwaczy pracy, którzy mogą nie być w stanie ubiegać się o stanowiska w sklepie dla absolwentów z dyplomami i niewiarygodną pensją do 75 000 funtów rocznie, program praktykantów może dobrą alternatywą.

Program stażów Aldi ma na celu wyposażenie wszystkich pracowników w niezbędne umiejętności, aby w końcu osiągnąć status menedżerów sklepu.

Praktykanci rozpoczynający działalność w firmie mogą przystąpić do programu praktyk sklepowych – a po trzech latach w programie uczniowie powinni być gotowi do rozpoczęcia udanej kariery w handlu detalicznym.

W pierwszym roku programu sklepów praktykanci zarabiają 6 funtów za godzinę, 7,50 funtów w drugim roku i 8,90 funtów w trzecim roku.

Reklama online tego systemu praktyk zawodowych twierdzi, że wielu wykwalifikowanych stażystów sklepu staje się zastępcami menedżerów w ciągu trzech lat. Aldi obecnie reklamuje oferty pracy dla praktykantów sklepów w wielu sklepach na Merseyside, w tym w centrum handlowym St Johns, Bootle, Birkenhead, Queens Drive, Netherton i Fazakerley.

Wnioskodawcy muszą mieć zdane matematykę i angielski na ocenę A, B lub C oraz „garść zdrowego rozsądku”, aby móc aplikować. Podczas gdy osoby ubiegające się o pracę mogą ubiegać się o przyjęcie w ostatnim roku szkolnym, pracownicy muszą mieć 16 lat i otrzymać wyniki egzaminu, aby móc rozpocząć program. Aby dowiedzieć się więcej o systemie praktyk Aldi lub złożyć wniosek w swoim lokalnym sklepie,

kliknij tutaj

https://www.aldirecruitment.co.uk/apprentice/our-apprentice-programmes/stores-apprentices/

 

Katarzyna Cz,

 

16 maja 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool