Powołać Unię Wolnych Narodów, wykorzystać Brexit i chęć zbicia UK przez Bruksele

Wielka Brytania

Polska

 Nowość

Junker, Tusk , Merkel zaczynają przykręcać śrubę krajów które chcą demokratycznie i po swojemu zarządzać swoim krajem i narodem.

Nie słuchasz Tuska, Junkera , Merkel zostaniesz albo ” zbity ” komisją Europejską albo zablokują ci Schengen albo nie dostaniesz grantów unijnych.

Ale gdzie jest demokracje i wolność ? Cóż to jest właśnie komunizm to samo co kult Stalina i Lenina. Jedno wiedzą najlepiej i wszyscy inni muszą słuchać.

Jest teraz chyba najdogodniejszy moment aby to zmienić.

Tym wydarzeniem jest wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejski oraz to że Junker, Tusk i Merkel chcą ” zbić „wandala czy Wielką Brytanie że nie zgadza się na warunki jakie stawia Bruksela.

Parlament Europejski nie ma demokracji , tylko liczy się co mówi Berlin i Paryż i Luksemburg.

 Kto jak i gdzie.

Unię taką może stworzyć Wielka Brytania, Polska, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Litwa i Łotwa.

Kraje bałtyckie ” boją ” się agresji Rosji dlatego dołączą się jeśli dostaną gwarancje że Anglia i USA wyślą więcej żołnierzy do ochrony ich krajów. Polska się dołączy gdyż jeśli Bruksela nałoży cło na towary z Anglii , brytyjczycy zrobią to samo czyli 40 miliardów jakie Polska zarabia przez sprzedaż towarów zostanie stracona.

Żadne inne loty niż z wysp Brytanii nie utrzymują Polskie lotniska. jest ich najwięcej i cały czas wzrastają. latają Polacy i Brytyjczycy. Brytyjczycy są najlepszymi klientami gdyż mają pieniądze w portfelach więcej niż Niemcy czy Holendrzy, zresztą wystarczy porównać ilość lotów z wysp z lotami z Holandii czy Niemiec.

Dojdzie Hiszpania i Holandia. Hiszpania dojdzie gdyż jeśli stracą turystów z Wielkiej Brytanii gdyż Bruksela chce nałożyć im wizy, klęknie im turystyka . Holandia ma dość , Szwecja , Dania ma dość emigrantów jak i Grecja z Syrii.

Tak samo składać się na dotacje dla krajów , dotacje dla rolników, zwiększyć zaangażowanie wojsk Angielskich i Amerykańskich na wschodzie Europy.

Bruksela chce wyrzucić Węgry bo są niesforne – spoko przyłączą się do nowej Unii.

Jednym słowem kraje słabe które nie chcą ale muszą zgadzać się na Dominację Niemiec i Francji powinny wykorzystać że Wielka Brytania , jeden z najbogatszych krajów w Europie mające najlepsze powiązania z Azją, Oceanią, Kanadą i USA jest poza i ma zostać „zbita” przez ” gang z Brukseli ” . Bruksela nie chce się zgodzić na wolny przepływ towarów.

Zbudować coś nowego demokratycznego, najlepszy czas gdyż nigdy nie będzie lepiej gdyż Niemcy z Francją mają tyle głosów że zawsze w Parlamencie przegłosują ilość głosów tych dwóch dominujących krajów.

Najważniejsze – powstanie nowej Unii – i nowe umowy zagwarantują, że Polska złotówka będzie cały czas jeśli nie – w przyszłości Niemcy wymuszą siłą aby Polska przyjęła Euro a to oznacza koniec wolności.

Stolica niech będzie w Londynie i w Warszawie .

To będzie koniec budowania imperium w białych rękawiczkach przez Berlin. Jeśli nie teraz to kiedy ? W przyszłości jak kiedyś wrócą do Rządów w Warszawie partię jak Platforma, które kosztem wartości narodowych chcą zaspokoić dążenia Berlina, ponownie zrobią wszystko co chce Berlin czyli jedna Armia, rezygnacja z waluty narodowej oraz Rządów Narodowych.

brexit

Może czas działać i wykorzystać że jeden z krajów który jest mocarstwem ekonomicznych, politycznym i wojskowym czyli Wielka Brytania wyszła z UE i ma zostać „zbita” przez Brukselę.

Czas aby PIS , Orban i inne kraje zaczęły kontaktować się z Londynem, a za nimi pójdą bogate kraje czyli Australia, Kanada, USA, Indie, Oceania czyli Tygrysy ekonomiczne świata.Zaraz może się okazać że dotacje dla rolników w Polsce mogą być kilkakrotnie większe z Unii Wolnych Narodów niż z Brukselsko- Niemieckiego Cesarstwa. Ustalić wspólne jedne dotacje dla rodzin i zasiłku dla bezrobotnych aby zmniejszyć emigrację wewnętrzną.

UE jest biedna, tylko Niemcy są bogate ale zarabiają za sprzedaży swoich samochodów i jedzenia po całej Europie, reszta krajów Unijnych dno ( Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy, Malta, Cypr, a będą wchodzić następne z Bałkanów ). To wszystko bez przyszłości.

Lepszego momentu nigdy nie będzie aby nie być wasalem, który będzie chciał co roku więcej i więcej od krajów tworzących blok i stworzyć coś na demokratycznych warunkach. Traktat jest tak napisany że głosy w Parlamencie Europejskim krajów słabszych nigdy nie przegłosują głosów Niemiec i Francji i kilka powiązanych państw z nimi więc kraje słabe zawsze będą wasalami.

Konrad W

Poniżej kult jednostki czyli jak w komunizmie – tylko to co my mówimy jest najlepsze. Nie słuchasz zostaniesz zbity. Nikt nas nie wybiera i nie może odwołać bo u nas nie ma demokracji w Brukseli.

kary

 

15 września 2016

1 komentarzy
  1. „…zaczynają przykręcać śrubę krajów które chcą demokratycznie i po swojemu zarządzać swoim krajem i narodem”…
    Czy wy czytacie to co piszecie?

Komentowanie jest wyłączone.