Powitanie Premier Szydło pod 10 Downing Street, Londyn 28/11/2016

Londyn

POWITANIE PANI PREMIER POD 10 DOWNING STREET, LONDYN 28/11/2016

Wczoraj wieczór rozeszła się wiadomość że Pani Premier Beata Szydło będzie w Londynie i że kodziarze wyjdą.

Spotkaliśmy się przed siedziba Teresa May, tam już czekali kodziarze, paru kolegów rozwinęło przed nimi afisz „Popieramy Dobre Zmiany”, ale policja poprosiła przejść na druga stronę ulicy i narzekali ze zimno.

Brama się otworzyła, delegacja Rządu wjechała, potem przyjechał minibus z Kombatantami.

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

Tak witaliśmy Panią Premier , udało nam się całkowicie opanować kodziarzy.

afisz-przed-kodomitami1

Naprzeciw Ambasady

naprzeciw-nr-10

Napisy na parasolka

naprzeciw-2

Przejazd Samochodów

wjazd-premier

Dziwne to jest, iż wydział Ambasady Polskiej nie informuje Polaków, że Pani Premier Polski przyjeżdża do Londynu, nikt nic nie wiedział . Dopiero dzisiaj rano się dowiedzieliśmy. A jednak Kodowcy wiedzieli.

To oznacza że dalej Ambasada w rękach KOD….a wydział prasowy nie informuje rzetelnie Polaków więc działa na szkodę Rządu Prawa i Sprawiedliwości.Nic nie było wiadomo o przyjezdzie Pani Szydło ani na stronie Ambasady ani na Facebook ani w mediach.

Kiedy to się w końcu zmieni. Co robi Minister Waszczykowski czy on nie widzi że ktoś działa na szkode PIS i nie chce by ludzie stali i witali Premier Szydło w ilości 1000 osób. O takim spotkaniu powinno być głośno już od tygodnia aby ludzie się przygotowali a nie w ostatni dzień.
Gdyby nas nie było byłyby transparenty KOD i wstyd … Czy Ambasador i Minister MSZ wezmą się w końcu za zmianę ludzi w wydziałach prasowych Ambasad. PIS mówi ze jest dla ludzi, blisko ludzi więc zmieńcie bo KOD działa w ukryciu i wszystko ukrywa.

28 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

2 komentarzy
  1. Oj „patrioci” ktorzy sie dowiedzieli w ostatniej chwili o wizycie. Nie szukajcie spisku KOD, wystarczylo ogladac polska telwicje ktora mowila o tej wizycie pare dnj wczesniej, a biuro prasowe rzadu podawalo plqn wizyty z godzinami.
    Takie proste, a Wy nie potraficie znalezc, no i nie ogladacie polskiej TV i nie sluchacie polskiego radia.

Komentowanie jest wyłączone.