Posłuchaj, Zezwolenia na pracę dla osób z UE – Amber Rudd, szefowa Home Office

Wielka Brytania

Brexit

Jakie plany na zmniejszenie emigrantów.

Zezwolenia na pracę dla obywateli UE z pewnością mają wartość ‚Amber Rudd – BBC News

Amber Rudd szefowa Home Office  jest „w pełni zaangażowana” aby zmniejszyć emigracje z krajów Unii Europejskiej na 100 000 na rok.

Biuro Home Office chce dotrzymać obietnice rządu czyli zmniejszyć imigrację do zrównoważonych poziomów.

Ostatni poziom emigracji netto wyniósł 330 tysięcy .

Pani Rudd powiedziała, że Rząd Premier May jest „całkowicie oddany” a cel to zmniejszenie emigracji, ale  „zajmie to trochę czasu”.

Gdy wyjdziemy z  Unii Europejskiej będziemy mieć pełną kontrolę nad tym, kto wjeżdża do Wielkiej Brytanii

Dodała że decyzje w celu ograniczenia imigracji będą dokonane w oparciu o to, co jest „najlepsze dla gospodarki”.

W odniesieniu do ostatnich zastrzeżeń kanclerza Philipa Hammonda, że pewni „wysoko wykwalifikowani ludzi ”  będą zwolnieni z pewnych wymagań  imigracyjnych, pani Rudd powiedziała, że to za wcześnie, żeby nazywać, które zawody mają być chronione.

Premier Theresa May powiedziała że system australijski nie zapewni nam kontroli granic gdyż jeśli ktoś spełni wymagania punktowe będzie mógł automatycznie wjechać do Wielkiej Brytanii.

Przemawiając na konferencji prasowej podczas szczytu G20 w Chinach, pani May powiedziała: „Brytyjczycy głosowali  23 czerwca na kontrolę  granic i kontrole osób jakie przybywają do Wielkiej Brytanii. Mamy mieć taki system który Rząd będzie decydować kto przyjedzie, system punktowy jest za słaby a my musimy mieć kontrole ilość osób przyjeżdżających .

Podsumowanie: 

W chwili wyjścia z UE , Wielka Brytania wprowadzi kontrolę granic nawet jeśli miałaby zostać wykluczona z wspólnego rynku handlu czyli na towary zostaną nałożone cła. Unia nałoży na Brytyjskie towary, a Brytania na towary Polskie , Hiszpańskie, Włoskie, Niemieckie. Nacisk brytyjczyków jest tak wielki na polityków w Londynie aby zmniejszyć emigrację osób przyjeżdżających na wyspy po pracę i benefity, że nie mogą lekceważyć tak dużej ilości osób.

W Polsce, w Rumunii w Bułgarii Rządy się ucieszą gdyż zaczyna brakować ludzi do pracy. Ilość 100 000 wiz na rok, w tym załóżmy 50% będzie dla osób z byłych kolonii brytyjskich czyli na Europe zostanie 50 000 pozwoleń . Podzielić to na 27 krajów Unijnych daje nam to 1851 osób z Polski na rok. Oczywiście pójdziesz na studia Brytyjskie będziesz płacił ze swoich pieniędzy już bez pożyczek. Wszyscy będą zadowoleni Brytania i Kraje Europy Wschodniej.

 

tusk1

ZdjęcieUnijni dyplomaci którzy doprowadzili do Wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii przez poniżanie Brytyjskich polityków, mądrzenie się, zastraszanie Brytanii, brak wyczucia w opinii społecznej na wyspach, zniszczenie turystyki krajów w Europie, chaos emigracyjny z państw Bliskiego Wschodu.

—————————————-

Szkoda tylko że Donald Tusk i Juncker nie wyczuł odczuć Brytyjczyków bo mógł zaproponować inną umowę Cameronowi przed referendum, być może Anglia by została w UE i może dalej wpłacała 50 milionów dziennie do UE z czego korzystają biedniejsze kraje. Bruksela zawsze poniżała Brytyjskich polityków….no to teraz macie przez Tuska i Junckera.

Politycy Brytyjscy słuchają swoich wyborców, którym przeszkadza nadmiar osób z Unii Europejskiej za rok lub dwa Brytania zamknie swoje granice i otworzy się na kraje Azjatyckie, Oceanii i Stanów Zjednoczonych.

Work permits for EU citizens ‚certainly has value’ Amber Rudd – BBC News

Posłuchaj ostatnie wystąpienie szefowej Home Office

 

Konrad W

11 września 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Proszę zmienić nazwę z Echo Portal i Gazeta polska w UK na gazeta angielska. Bo to co piszecie i popieracie to żenada pod tym tytułem. Mam nadzieję że to opublikujecie no chyba że zrobicie ze ,,Było i nie ma ” Jak to robi PIS co innego mówi i co innego robi. Nazwę macie Echo Portal i Gazeta polska w UK a piszecie jak gazeta angielska widać jak popieracie Polskich i wspomagacie emigrantów że ręce opadają. Boicie się ze was też wywalą?

Komentowanie jest wyłączone.