Poseł Esther-był „spisek” skasowania Brexitu miedzy Rzadem a Brukselą

Poseł Esther McVey – był „spisek” skasowania Brexitu miedzy Rzadem a Brukselą

 

Posłanka Partii Konserwatywnej popierajacej Brexit McVey ODKRYWA tajną taktykę jak próbowano skasować BREXIT.

Była Minister  Pracy i emerytur Esther McVey, która zrezygnowała z pracy w Rządzie Theresy May, wyjaśniła taktykę stosowaną przez Premiera aby wzmocnić poparcie gabinetu dla jej umowy o lekkim wyjściu z UE.

Przemawiając na zjeździe Leave Means Leave w Londynie, konserwatysta MP twierdzi, że ministrowie dostali dokument majacy 540 stron na temat wyjścia z UE . Kazując głosowac na cos czego nie byłeś wstanie przeczytać i sprawdzić.

Dokument zawierał setki stron tesktu prawnego, które musieliśmy przejrzeć i rozszyfrować . Gdy Ministrowie i politycy Parti Konserwatywnej poszli na spotkanie okazało sie że musi byc  jednogłośna zgoda na akceptacje tej umowy.

Premier mówila że Brexit oznacza Brexit , mówiono nam że sa 4 czerwone linie które Wielka Brytania sie nie ugnie dla Brukseli a na zakończenie przyszła umowa dobra tylko dla Brukseli – mówi Posel Partii Konserwatywnej.

Mówi :

„585 stron dokumentu, deklaracja polityczna i porada prawna prokuratora generalnego. Czy wiesz, kiedy otrzymaliśmy to do przeczytania? Tak, poprzedniej nocy 

„Czy chcesz spróbować przeczytać 585 stron prawnego tekstu? A potem rano kazano to popierać.

Pani McVey również twierdziła, że ​​miała prywatne spotkanie z premierem, aby ogłosić, że ma „poważny problem” z umową. Polityk powiedziała pani May, że umowa o wypłatę z wyjsciem lekkim z UE nie zostanie przez nią poaprta — gdy wszyscy „jednoczą się” przeciwko May.

Oto przemówienie – chciano usunąc Brexit dobra umową dla Brukseli ale wygralismy , przeszlismy przez to i będziemy silniejsi jako naród. Bruksela chciała 39 miliardów, chciała dalej handlowac bez ceł oraz firmy miały podlegać pod Sąd w Strasburgu gdyby dochodzilo do konfliktów… media liberalne bardzo popieraly ta umowę ale Brytyjczycy wygrali Pani May musi zrobić Brexit.

 

Konrad W

 

19 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *