Poprzyj petycję pod 30 metrowy Polski pomnik lotników w Londynie

Poprzyj petycję pod 30 metrowy Polski pomnik lotników w Londynie

 

Szanowni Państwo,

Reprezentuję zespół, który podjął się wsparcia petycji związanej z budową 30-metrowego pomnika  w centrum Londynu, upamiętniającego bohaterskie czyny polskich pilotów podczas II wojny światowej a w szczególności jednej z jej symbolicznych starć Bitwy o Anglię.

Działamy od kilku tygodni, początki były niełatwe ale podejmowane przez nas aktywności już przynoszą efekty. Zebraliśmy do tej pory ponad 9 tyś podpisów, ale żeby  sprawa zakończyła się sukcesem (czyli petycja nabrała mocy prawnej)  potrzebujemy 100 tyś, a czas goni. Ostateczny termin to 28.09.2018 , dlatego też zwracam się z serdeczną  prośbą o pomoc  w rozpowszechnianiu wiedzy na temat  tego wydarzenia. Cel jest szczytny, a nasze serca są w całości oddane sprawie.

Podejmujemy działania  na różnych płaszczyznach. Promujemy akcję w mediach społecznościowych, a także w radio czy prasie. Bierzemy udział (zazwyczaj na zaproszenie organizatorów) w różnego rodzaju wydarzeniach (nawet zawitaliśmy do Parlamentu przy okazji  eventów okolicznościowych). Zachęcamy także Polaków do oklejania swoich pojazdów grafikami z tą polską sprawą, w ten sposób każdy jeden (motocykl, samochód osobowy czy dostawczy) staje się ruchomym pomnikiem polskich pilotów i ma swoją indywidualną siłę rażenia przez rozpowszechnianie idei związanych z tą inicjatywą.

W imieniu  zespołu nieśmiało liczę na pozytywny odzew i pomoc z Państwa strony w postaci umieszczania informacji na swoich portalach internetowych czy facebook’owych profilach  i tym samym zachęcania Polaków do włączenia się w symboliczną budowę, każdy  głos ma dla nas znaczenie. Istotne jest jest wypromowanie  petycji na każdym możliwym froncie tak żeby powiększać  jak tylko  się da  zasięg kampanii.

 

Oto link do petycji.

https://petition.parliament.uk/petitions/216235

 

Strona http://polish-heroes.com/

https://www.facebook.com/PomnikPilotowLondyn/

https://www.facebook.com/events/407242249778524/

 

9 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn