Polskie ciężarówki nie wjadą do UK, Polak nie wjedzie do UE

Polskie ciężarówki nie wjadą do UK, Polak nie wjedzie do UE

 

Brytyjscy kierowcy mogą przestać podróżować po kontynencie po Brexicie, ponieważ brytyjskie prawa jazdy nie będą już uznawane, zasugerowała Komisja Europejska.

Polskie ciężarówki, holenderskie, niemieckie nie wjadą do Wielkiej Brytanii bo Polskie i Europejskie prawa jazdy nie będą akceptowane na wyspach.

Brak porozumienia w sprawie transportu w trakcie negocjacji spowoduje wycofanie wzajemnego uznawania prawa jazdy między państwami członkowskimi, co oznacza, że ​​podróżni potencjalnie nie byliby w stanie wynająć samochodu lub wykupić ubezpieczenia.

Ostrzeżenie zostało wydane podczas prezentacji opublikowanej przez Komisję Europejską w czwartek rano.

Komisja dodała, oznaczałoby „koniec wzajemnego uznawania praw jazdy, dokumentów rejestracyjnych pojazdów i certyfikatów kompetencji zawodowych dla kierowców”.

 

Podczas gdy Departament ds. Transportu na wyspach powiedział, że ministrowie byli „pewni”, że porozumienie zostanie uzgodnione  z Brukselą, jednak rząd Wielkiej Brytanii już zaczął podejmować kroki w celu złagodzenia skutków dla BRYTYJCZYKÓW, jeśli dyskusje nie będą miały pozytywnego zakończenia.

Obejmują one podpisanie konwencji ONZ w sprawie ruchu drogowego, która umożliwia kierowcom ubieganie się o Międzynarodowe Prawo Jazdy, oficjalny dokument umożliwiający obywatelom państw trzecich prowadzenie pojazdów .

Jednak proces ten oznaczałby więcej formalności i dodatkowych kosztów.

Papierowe MPJ w Wielkiej Brytanii są obecnie dostępne za pośrednictwem urzędów pocztowych, za opłatą. Rzecznik AA powiedział, że proces ten był czasochłonny, dodając, że organizacja wierzy, że ​​można uniknąć potrzeby MPJ poprzez zawarcie umowy.

WNIOSEK:

Jeśli Tusk zepsuje negocjacje z Londynem !!! –  Polskie ciężarówki z jedzeniem nie wjadą na wyspy mając Polskie prawo jazdy jak i TY jeśli mieszkasz na wyspach nie wjedziesz do UE na brytyjskim prawie jazdy. Nikt też nie wynajmie samochodu na Polskich lotniskach lądując z wysp.

Polacy wysyłają tysiące ton jedzenia na wyspy co miesiąc a w kabinie siedzi dwóch kierowców ale czy o tym myśl Tusk? ON chce „zemścić się że Wielka Brytania opuszcza UE „ ale zapomina że przez niego jest BREXIT .  To on „olał” Camerona, który pojechał do Brukseli aby reformować UE przed referendum. Niestety choć Anglia jest jednym z najbogatszych krajów w UE to Tusk ich nie posłuchał i pojechał do Berlina i stamtąd straszył Wielka Brytanię, że jak opuści UE to będzie miała sól zamiast ciastka i nie zgodził się na reformę UE. Więc mamy Brexit .

Donald Tusk czy zepsuje ponownie coś za co wszyscy zapłacimy ? Obecnie jak donoszą Brytyjskie media Bruksela nie idzie na ugodę a to oznacza dla wszystkich kierowców kolejne koszty gdyż będziesz musiał mieć Międzynarodowe Prawo Jazdy. Polskie firmy transportowe i tak najbiedniejsze w Europie znów dostaną po kieszeni. Wypożyczalnie samochodów na Polskich lotniskach też stracą klientów .

 

Konrad W.

PS. nie wierzysz tym rewelacją sam sprawdź wszystkie media Brytyjskie dzisiaj o tym piszą że nie ma ugody dotyczących prawa jazdy.

 

 

23 lutego 2018

3 komentarzy
  1. Dobry wieczór, czego można było się spodziewać po tanim sprzedawczyku POLSKI,”KRÓLU DONALDINIO” to najzwyklejszy wróg wszystkiego co Polskie, sprzedawczyk za drobne, to co płaci mu ANGELA i UNIA to zwykłe kieszonkowe, za które oddał se unijnemu reżimowi to drobne z lewej kieszonki, w każdym normalnym kraju zostałby postawiony pod ścianą i oskarżony o zdradę stanu, widocznie coś jest na rzeczy, że nie ściga się zdrajców narodu

    • a co Tusk ma wspólnego z Brexitem? On to sobie wymyślił czy Zjednoczone Królestwo?
      Zacznijcie myśleć ludzie.

Komentowanie jest wyłączone.