Polski Pastor z Lublina w telewzji USA tłumaczy zamach smoleński

Polski Pastor z Lublina w telewzji USA tłumaczy zamach smoleński

 

Paweł Chojecki, Pastor Chrześciański który założył Kościół Chrześcian w Lublinie i uczy na podstawie Biblii a nie Katechizmu czyli tak jak uczy sie dzieci i ludzi w Chrzesciańskiej USA, w Anglii w Kanadzie i w Australii tym razem wystąpił w USA.

Jego także telewizja IDZ POD PRAD zajmuje sie od sprawą Smoleńska od wielu lat. Choć PIS i Kaczyński go zawiódł kiedy Polscy Chrzescianie jego Kościoła oraz zwolenicy telewzji IDZ POD PRAD zbierali podpisy do Białego Domu aby śledztwo Smoleńska przeprowadzili Amerykanie jednak PIS wypiął się na to ( choć każdy pomysł powinien być wspierany ale pokazuje to że PIS wykorzystał śmierć ludzi w Smoleńsku do wygranai wyborów ) to jednak Pastor nie rezygnuje.

Tym razem udał sie do USA gdzie przeprowadził wywiad tłumacząc co się tam stało- oto on, przynajmniej umie mówić po angielsku co wielu posłów w Polsce nie umie. OTO to nagranie.

 

 

Oto film Koli który nagrał na komórce miejsce Smoleńska .

 

 

Pastor w swojej telewizj sięga prawdy i choć kiedyś głosował na PIS ostatnio podsumował PIS który obiecywał zmiany ale Kaczyński zmienił Szydło i Macierewicza i dał Morawieckiego . Mówi Morawiecki to drugi Tusk. Z kompletnego „nieudacznika” Morawiecki gdy wyjechał do Niemiec od razu stał sie wielkim politykiem….wszystko to usłyszysz u pastora.

Morawiecki to większy „wazeliniasz” niż Tusk gdyż u SOFY mówi że Popiera Merker 100 %.

 

 

 Pastor  mówi że Morawiecki chce Polaków ostrzyc do skóry.

 

Oto jego ostatni program podsumowanie wyborów w Polsce.

Oczywiscie jak przystało na Pastora Chrześciańskiego który ma rodzinę jak na zachodzie uczy i namawia ludzi i polityków aby w życiu i w polityce słuchali Biblii i szukali Ducha świetego tak jak robią to bogate kraje chrzesciańskie. 

Oto podsumowanie wyborów i PISU.

 

Konrad W

 

24 października 2018
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *