Polska za PIS. Uważaj, totalny wyzysk Polaków za spadki po zmarłym.

Polska za PIS… Uważaj…Totalny wyzysk Polaków za spadki po zmarłym.

 

Niesamowite informacje dochodza z Polski.

Rząd PIS ciagnie kase od  Polaków na całego .

Wdowa, która dziedziczy po partnerze z nieformalnego związku, musi wykazać, że przyczyniła się do przyrostu majątku zmarłego, jeśli chce zapłacić mniej podatku.

Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną podatniczki, która nie zgadzała się z wysokością wyliczonego przez skarbówkę podatku od spadku po konkubencie. NSA potwierdził jego wysokość, bo nie wykazała, w jakim stopniu przyczyniła się do powstania jego majątku. Niestety z przyczyn procesowych NSA nie zajął się najciekawszą kwestią sprawy.

Kobieta uważała, że podatek od spadku powinna zapłacić tylko od połowy spadku

 

Powołała się na orzecznictwo w sprawach cywilnych, zgodnie z którym konkubinat powinien być traktowany jak spółka cywilna.

Ta cywilistyczna argumentacja nie przekonała fiskusa. Efekt był taki, że do opodatkowania – po uwzględnieniu ciężarów i długów – przyjął cały spadek. A ponieważ jego wartość była spora, tj. 355 tys. zł, a podatek wyliczony według najmniej korzystnej III grupy podatkowej, do której należą inne osoby, m.in. niespokrewnione, fiskus zażądał ponad 65 tys. zł.

Sprawa trafiła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu, który uchylił decyzję i zalecił sprawdzenie, czy skarżąca przyczyniła się do powstania majątku partnera.

Całą sytuacje opisuje Rzeczypospolita – warto przeczytać poniższy link !!!!

https://www.rp.pl/Podatki/303229940-Dziedziczenie-po-partnerze-z-nieformalnego-zwiazku—jak-zaplacic-mniejszy-podatek.html

 

PIS  uchwalił minimalny zarobek w Polsce na 1640 złotych na miesiac – to skandal bo 12 lat Polska w Unii Europejskiej.

4 lata temu PIS prosił nas i Polaków o głosy, że chcą zmienić Polskę i zycie Polaków ale jak widać jednak, że to ludzie, którzy zabierają od ludziom ile się da, dają sobie a zarobki Polaków dalej niskie .

Absolutne dziadostwo Kaczyńskiego i kliki ludzi aby się dorobić, wyraznie Kaczyński mówił na taśmach że musi wygrać wybory aby wierzowce sobie wybudować, -. 

Co ciekawe Polacy już tak mają „sprane ” mózgi propagandą w Polsce że jak im pokazujesz że zarobki dalej niskie za PIS, że Rząd zabiera Polakom pieniadze, że nie moga się czegoś dorobić że bieda, ceny rosną a ONI ci mówia że jestes rosyjskim agentem….

Socjalizm Korei Północnej w Europie mamy w Polsce a nad umysłami ludzi pracuja sztaby ludzi jak partii PIS tak i PO kończąc na księżach ale poziom życia i kraj daje biedny .

Od ludzi biora wielkie podatki za majątki po śmierci , nie płacą podatków Posłowie – a oto ich nagrody. Ten kraj upada jak i bieda rośnie coraz większa i miliony ucieka.

Znalezione obrazy dla zapytania nagrody PIS

Znalezione na necie co czeka Polaków w Polsce 

Monika W

 

22 marca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Nikt nie mowi ze jest super w PL teraz ,jednak ja pamietam jak bylo przedtem.Pomijajac zlodziejskie afery .Tu w UK tez wszyscy ,albo wiekszosc wykazuje lipne dochody ,a jest inaczej .