Polska to kolonia niewolnictwa 21 wieku w Unii Europejskiej

Polska to kolonia niewolnictwa 21 wieku w Unii Europejskiej

 

Czy Polska będzie kiedyś wielkim krajem w Europie o silnej gospodarce a przede wszystkim Polacy będą mieli silne rodzinne firmy oraz dużo pieniędzy w portfelach jak mieszkańcy Europy Zachodniej ?

Czy media które nakręcają że Polska rośnie, przyjmuje wielu emigrantów z Ukrainy, Polski budżet ma się coraz lepiej mówią prawdę  ?

Niestety możesz się z nami zgodzić lub nie ale są 3 powody przez których Polska nigdy nie dogoni rozwijającego się świata a przede wszystkim rodziny Polskie nie mają na co liczyć aby mieć dużo pieniędzy w portfelach:

1.Rządy Partii Lewackich.

Gdy Rządzi Platforma Obywatelska czy podobne Partie Lewackie to drenują olbrzymie pieniądze z gospodarki Polskiej za granicę do Rosji lub do Niemiec.  Najlepszym przykładem jest umowa gazowa za Rządów Platformy i Tuska w której Polacy płacą najwięcej za gaz. Co ciekawe dalej są ludzie w Polsce, którzy chcą na nich głosować.

 

Jeśli chodzi znów o Niemcy zobacz jak medialny kapitał Niemiecki zarabia w Polskim kraju a przecież inne kraje ograniczają procentowo wpływ kapitału zachodniego na media , niestety TUSK i Platforma dała Niemcom wszystko. Nie wspominamy już o innych decyzji Tuska i PO aby wydrenować pieniądze z kraju.

2. Rządy partii Prawicowych.

Gdy Rządzą w Polsce Partię Prawicowe drenują pieniądze znów w stronę Kościoła Watykańskiego. I tak Kościół dostaje sowite dotacje z budżetu plus to że oni mogą skupować ziemie. Ale zaraz przecież to ludzie, Polacy mają dostawać pieniądze i kupować ziemie aby pomnażać te pieniądze w różnych rodzinnych firmach bo to one budują gospodarkę.

3. Unia Europejska czyli kolonia niewolników Polskich.

Niestety ale Polska jest kolonią taniej siły roboczej dla Brukseli. W Europie Wschodniej tanio produkują aby to sprzedać na zachodzie, firmy niemieckie czy francuskie zarabiają i dzielą sie z Brukselą w podatkach. Gdy Premier Wielkiej Brytanii David Cameron chciał aby zarobki były jednakowe w całej UE aby wstrzymać emigrację wewnętrzna , nikt w Brukseli się nie zgodził.

Gdy Premier Polski Beata Szydło nałożyła podatek na supermarkety wielkopowierzchniowe aby dać rodzinom na dzieci dotacje dostaje jakie dostają rodziny na zachodzie Bruksela sie nie zgodziła. Dotacje takie spowodowałyby że Polacy nie wyjeżdżaliby z Polski.

Dlatego Polska jest na przegranej pozycji bez możliwości rozwoju Polskich  firm rodzinnych w Polsce oraz dobrych zarobków dla Polaków.

Oprócz ochrony przez Brukselę firm zachodnich w Polsce aby nie miały za dużych kosztów produkcji wpływ na brak rozwoju polskich firm rodzinnych i portfeli ludzi Polaków są złe Rządy Ministrów finansów. I tak czy to był minister finansów za PO Rostowski czy Morawiecki wszyscy podnoszą zarobki dla nauczycieli, przyjmują więcej urzędników czy wojskowych. Robią to aby po po prostu ci pracownicy na nich głosowali. Niestety ale oni nie produkują pieniędzy ale je wydają. Dlatego Polacy muszą pracować za niskie pensje oraz Polskie firmy, które dopiera zakładają Polacy muszą od razu płacić wysoki ZUS i wysokie podatki bo ktoś na to wszystko musi zarobić.

A że wszystko jest na przegranej pozycji i że zarobki nigdy nie pójdą do góry aby były choć podobne do zarobków w bogatych krajach pokazuje przykład z Ukraińcami.

Wyjechało miliony Polaków do Europy, wyjechali ludzie z Bułgarii, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii i zamiast Bruksela ustalić zarobki wszędzie na terenie Unii Europejskiej aby były zbliżone to zniosła wizy dla Ukraińców aby dalej w Polsce były niskie zarobki, ale zaraz przecież Holendrzy w referendum powiedzieli żeby Ukrainy nie przyjmować do UE, i co – kto to respektuje…

Przyszłość.

Niestety ale rozbudowana urzędnicza machina w Brukseli kosztuje miliardy na które muszą się składać kraje tworzące Unię Europejską dlatego Polska musi trzymać wysokie podatki aby wpłacać pieniądze do Brukseli. Co roku nowi urzędnicy pracujący w administracji Unii odchodzą na emerytury, nowi przychodzą a ich zarobki są sowite jak i emerytury, nie wspominając o idiotycznych pomysłach.

Firmy zachodnie opanowały Polskę to dobrze ale i źle.

Dobrze bo ludzie mają jakąś tam pracę ale zle bo Polski Rząd nie może wyegzekwować od nich takich podatków ( podatek Szydło na sklepy wielkopowierzchniowe zablokowany przez Tuska ) aby dotacjami na rodziny wyrównać ilość pieniedzy w portfelach Polaków. Koło się więc zamyka bo Rząd PiS nie mając kasy bo ma same wydatki na urzędników w Polsce jak i do Brukseli więc nie może obniżyć podatków dla małych Polskich firm rodzinnych aby zrobiły konkurencje dla firm zachodnich.

8 letnie Rządy Platformy tak zniszczyły Polskę że uzależniły ją od firm zachodnich, Tusk nie wspierał polskich firm rodzinnych dlatego teraz zachód i Bruksela może robić co chce i nie będzie realnych podwyżek zarobków w Polsce bo jest to nie na rękę Brukseli, która tanio produkuje w Polsce aby sprzedać na zachodzie.  Aby jednak ich mieszkańcy nie wyszli na ulicę oraz głosowali na nich dają im wysokie dotacje na rodziny.

Jest jedna szansa pogonić Europosłów Partii lewackich w Polsce w wyborach do Parlamentu Europejskiej aby przegłosowali podatek Premier Szydło. Mając więcej pieniędzy mogłaby dać Polskim rodzinom większe benefity za dzieci podobnie jak na zachodzie czyli minimum 400 euro na miesiąc.

Niestety kraje założycielskie UE i o tym pomyślały i tak ustaliły głosy Niemiec, Francji i Belgiiwstanie przegłosować wszystkie głosy innych krajów w Parlamencie Europejskim, dlatego Polska jako 35 milionowy naród będzie dalej kolonią niskich zarobków Brukseli czy to się komuś podoba czy też nie a gdy wyjedzie kolejne 3 miliony Polaków Bruksela zniesie wizy dla innych narodowości ( nawet jeśli członkowie UE się nie zgodzą jak w Holandii przy Ukrainie )  aby tylko nie płacić Polakom w Polsce większe wynagrodzenia.

Gdy Bruksela zrealizuję swoje plany przejęcia Armii Narodowych i zbudowanie Armii Europejskiej to wydatki Rządu Polskiego jeszcze urosną i tak oto podatki pójdą do góry lub nie zostaną zmniejszone praktycznie kończąc możliwość otwarcia od podstaw przez Polską rodzinę Polskiej firmy i wygrania w konkurencji z firmami niemieckimi czy francuskimi. Ale jest to chyba zrobione specjalnie aby Polak był pracownikiem a nie pracodawcą jak pokazał Macron dobijając Polskie Firmy Transportowe.

Niewolnictwo 21 wieku w Polsce już trwa pod pięknymi słowami demokracja w Unii Europejskiej ale najlepsze jest to, iż do tego niewolnictwa doprowadzili Polaków sami ich wybrańcy czyli Polscy politycy jak szlachta w rozbiorach Polski.

Życie jednak idzie do przodu i zmienia się niewolnictwo.

Teraz już zniewala się całe Rządy…………… I tak Rząd Szydło nie może obniżyć podatków aby rozkwitły Polskie firmy gdyż Rząd ma dużą wpłatę do Brukseli i Rząd Polski nie może także nałożyć podatków na wielkie firmy zachodnie aby dać Polskim rodzinom większe benefity bo Bruksela zabrania nałożenia podatku. Najgorzej ma zwykły Polak który zarabia wielokrotnie niższe pensje niż pracownik na zachodzie no ale takie jest życie w niewolnictwie.

Konrad W

 

4 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium