Polska powinna przyjąć emigrantów i pokazać jak sie to robi

Polska powinna przyjąć emigrantów i pokazać jak się to robi

 

Za czasów komunistycznych Wojtka Jaruzelskiego a później za agenta Wałęsy  cały czas Polacy emigrowali do Kanady, USA, Australii, Wielkiej Brytanii.

Kraje te dawały Polakom zasiłki na dzieci, dawały mieszkania z Urzędów Miasta i prace i nawet bezpłatne lekcję języka. Polacy w Wielkiej Brytanii dalej to dostają, czyli mogą za darmo uczyć się języka Polskiego, pobierają zasiłki dla bezrobotnych albo olbrzymie zasiłki na dzieci.

Później gdy Rządy miała 8 lat Platforma Obywatelska i Tusk z Kopacz niszczyli Polaków niskimi pensjami . Wyjechało miliony do krajów Europejskich i też dostawali, dostają pomoce od państw gdzie zamieszkali.

Dlatego Polska powinna przyjąć uchodźców choć 50 rodzin ale zrobić to tak aby cały świat zobaczył.

Wiec jak :

Po pierwsze służby powinny wyselekcjonować np. 50 rodzin chrześcijan gdyż mamy 98% ludzi w Polsce wiary Chrześcijańskiej więc będą odpowiadać naszym przyzwyczajeniom. Koniecznie sprawdzić czy nie mają powiązań terrorystycznych.

Po drugie wybrać ludzi perspektywiczność z zawodami aby choć ojciec poszedł do pracy i płacił ZUS i podatki. Przecież potrzebujemy pracowników. Przecież wśród Syryjczyków też są specjaliści, spawacze budowlańcy, kierowcy zresztą Polska potrzebuje ludzi do pracy wiec zrobić rekrutacje. Cały czas wielkie fabryki potrzebują ludzi osiedlić ich w tych miastach.

Tak przyjmuje ludzi i daje wizy Kanada i Australia jak i Anglia dla ludzi z poza Unii.

Po trzecie dać im mieszkania, książki do nauki języka Polskiego a nawet zapisać na lekcje języka Polskiego. To samo dostawali Polacy w obcych krajach oraz pomóc im znaleść pracę.

Po czwarte ładnie to nagrać i pokazać światu że też umiemy pomagać emigrantom gdzie toczy się wojna ale musi to być zrobione na naszych warunkach.!!!  Wtedy jest bezpiecznie i z korzyścią dla gospodarki państwa. Przecież można nawet zapraszać ich do telewizji i rozmawiać jak podoba się im Polska i jak się u nas im żyje.

Wtedy to Polski Rząd PIS pokaże światu ze nie jest nietolerancyjny na krzywdę ludzką oraz umie pomagać jak kiedyś kraje zachodnie pomagały Polakom, zresztą dalej pomagają. Przyjęcie choć takiej ilości ale z głową , przemyślane wytrąca liberałów światowym że Polska jest antysemicka i chce aby Polakom pomagać ale Polska już nie chce nic zrobić dla ludzi ze świata.

Ileż to jęku teraz że po Brexit będą Polakom na wyspach będą zabierać zasiłki na dzieci że wrócą do Polski. Rząd Polski wymaga od Rządu w Londynie aby Polaków tolerować sprawiedliwie, a co mają zrobić ci ludzie…..Przecież Polskie firmy budowlane kiedyś też miały kontrakty czy to w Iraku czy to w Syrii.

Tłumaczenie że Polska przyjęła Ukraińców jest nie na miejscu, gdyż nie dajmy im mieszkań z urzędu miast, nie uczymy języka za darmo co dostawali Polacy gdy emigrowali i Ukraińcy zawsze mogą wrócić na Ukrainę gdyż w miarę kraj jest stabilny.

50 rodzin Chrześcijańskich z Syrii to taka mała ilość a przekaz na świat może mieć bardzo duże znaczenie jak pięknie Polacy się nimi zaopiekowali i dali start w życiu i stabilną przyszłość. Fajnie by było widzieć z nimi wywiady w TVP jak lubią Polskę i żyją bezpiecznie a lewactwo znów przegra swoją nagonką jaki ten Rząd PIS jest zły.

My też popieramy PIS ale słowa najbardziej radykalnych osób że Słowacja, Czechy nie przyjmują żadnych emigrantów jest nie na miejscu. To małe kraje ilościowo to ” kraje liliputy” a miliony Polaków mieszka ponad 15 milionów na całym świecie i chcą aby ich tolerować .

Wielka Brytania wychodzi z UE czyli idąc tym myśleniem Rząd Brytyjski powinien zabrać Polakom zasiłki na dzieci, odebrać tanie domy z urzędów miast i zostawić na pastwę losu. Niestety nie robią tego gdyż no właśnie….szanują ludzi. Trump też nie wyrzuca Polaków z USA a jest ich pewno ponad milion na czarno. Polska powinna też choć  w małym stopniu wtopić się w globalny problem migracyjny ale wybierać ich i są przydatni gospodarce jak robi to Kanada i Australia.

Wielu Polaków odnosi sukcesy jako emigranci na świecie np. doktor Budzyński, modelka Joanna Krupa, wielu Polaków dorabia się miliony mając swoje firmy , tak i Polska choć dla 50 rodzin chrześcijan z Syrii powinna dać szansę życiową jaka dostają miliony Polaków na całym świecie jako także emigranci uciekający od biedy Polskiej.

Więc….

Uciekinierów muzułmańskich  powinni przygarnąć Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt i utrzymywać petrodolarami ale chrześcijan choć kliku, Polska powinna przyjąć dając im szanse w życiu. Wtedy nikt nie może nic zarzucić żadnemu Polakowi który żąda pracy, zasiłków i domów za granica.

Oczywiście emigranci muszą iść do pracy aby opłacić wodę, prąd i kupować sobie jedzenie. Ale to ma zrobić selekcja w ośrodkach dla uchodźców , wybrać ludzi ambitnych którzy chcą coś w życiu osiągnąć.

Przyjecie tych kilku rodzin chrześcijańskich powinno być tak zrobione aby było wzorem dla innych krajów  – nie baraki jak w Niemczech ale piękne domy z ogródkami  – i sukcesem PiS, Polski i Polaków na całym świecie.

Oto jak przyjęli Niemcy emigrantów

 

Oto poniżej jak Polska przyjęła może 50 rodzin chrześcijańskich ale dała im warunki godnego życia.  Ładne małe domki z ogródkiem. Zrobić tak aby taka informacja pokazała się we wszystkich mediach w Europie i na świecie jak Polska jeśli już coś robi –  to robi tak że ma to sens . Niech Polski Rząd, Polacy pokażą lewakom światowym jak daje się szanse w życiu emigrantom w kraju nad Wisłą aby im szczena opadła.

 

 

Zniszczona Syria jak ci ludzie mają żyć.

Image result for syria zniszczona

Chrześcijanie w Syrii, też modlą się o pomoc.

Related image

 

Konrad W

 

20 września 2017

4 komentarzy
  1. Mogę Ci powiedzieć jeb..j się w głowę ale powiem uderz się w głowę.Uchodzcom jeśli pomagać to na miejscu.

  2. Ciekawy tekst – myślę że do zrealizowania ale potrzeba na to czasu. Jest jedno ale że wszystkie te porównania przyjęcia POLAKÓW za granicą tworzyło się w kulturze europejskiej i chrześcijańskiej i to Polacy dostosowywali się do potrzeb innych . Islamiści tego nie potrafią bo mają inną kulturę i religię. Po drugie Polakom nikt na miejscu nie chciał pomóc a raczej nas sprzedali Z.S.R.R. i nasi Rodacy wyjeżdżali za granicę z przymusu a nie uciekali z niej. Nie wyobrażam sobie aby Polacy w czasie wojny uciekali zagranicę nie podejmując walki z agresorem czy okupantem

  3. oni się tłuką od tysięcy lat oni mają zabijanie we krwi kobiety dzieci i mężczyźni tylko się chwalą „dziś zabiłam 2 a wczoraj jednego” i tak całe życie tego nikt nie zmieni jak oni sami tego nie zmienią.

  4. wszystko fajnie tylko dlaczego nikt nie widzi ile juz pomogliśmy syryjczykom a niech mi ktoś powie dlaczego dla Polaków niema domów – mieszkań ludzie czekają po kilkadziesiąt lat a oni pstryk i już mają i co najważniejsze kto nam pomógł jak warszawa i cała reszta kraju była zrównana z ziemią nikt nam nie pomógł związek radziecki zabijał i gnębił Polaków długo po wojnie i jakoś kurwa nikt nam nie pomógł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentowanie jest wyłączone.