PiS, media atakują Macrona bo chce lepsze zarobki dla Polaków

Politycy, media prawicy atakują Macrona bo chce lepsze zarobki dla Polaków

 

Europa oszalała czy PIS i Sakiewicz ze swoją gazetą i portalem oszaleli.

W całej wojnie z Unią Europejską brakuje normalnego rozsądnego podejścia.

O co chodzi a no o to że media prawicy i politycy PIS atakuje Prezydenta Francji że chce zmian w Unii Europejskiej, niestety te zmiany są dobre dla Polskiego pracownika.

Czym to jest spowodowane , chyba tym że ludzie są poddani przekazowi medialnemu jak i mediom lewackim jak i prawicowym, wszyscy walczą z wszystkimi aby zdobyć głosy na wybory i dostac się do koryta aby brać pieniądze.

Politycy, media prawicy atakują Macrona oto link z niezaleznej.

Niestety chodzi o coś innego i to o coś co będzie bardzo dobre dla portfeli biednych Polskich pracowników.

Obecnie Polska firma transportowa wysyła Polskiego Kierowce z ciężarówka i przewozi towary po Francji. Wiadomo płaci stawki Polskie, niskie stawki, głodowe, więc firma Francuska przegrywa w zleceniach transportowych. To samo dotyczy firm budowlanych.

Co chce Prezydent Francji chce aby pracownicy delegowani dostawali stawki równe stawkom francuskim. Dzięki temu firma Polska czy obca zarejestrowana w Polsce musi w końcu zacząć płacić Polakowi stawki jakie są we Francji. Będzie to dobre także aby zatrzymać emigrację ludzi z Polski za wyższymi zarobkami. To samo dotyczy firm budowlanych. Logiczne także że taki pracownik który w końcu zarobi dobre pieniądze nie będzie pobierał zasiłków od rządów krajów UE. Obecnie nie dość że mało zarabia to jeszcze wyciąga pieniądze socjalne bo firma Polska płaci głodowe stawki.

Panie Sakiewicz przestań pań „bałamucić” Polaków także tych prawicowych i nakręcać aby nie lubili Unii Europejskiej a posłowie PIS przestańcie walczyć z Francją o dobry pomysł aby Polski pracownik miał w portfelu więcej pieniędzy.

Sakiewicz od gazety Polskiej i Niezaleznej która podburza Polaków do UE. Myśmy też popierali PIS ale ich ataki na Brukselę i Francję są nie normalne , przecież Macron chce aby Polacy więcej zarabiali w Europie gdy są delegowani jako pracownicy z Polski.

Atakują Macrona za to ze chce aby Polacy więcej zarabiali – to jest chore…. Nawet jeśli popierałeś PIS , my także nie oznacza że nie mamy prawa krytykować ich złych decyzji, niestety narracja Sakiewicza i PIS do walki z Francją i ich Prezydentem jest bez sensu gdyż on chce aby w końcu firmy z Polski zaczęły płacić Polskiemu pracowników dobre stawki podobne do zachodnich.

Popierasz PIS, czytasz ich media ale musisz myśleć…tym razem media prawicowe oraz politycy PIS idą na wojnę niestety oni nie chcą aby Polski pracownik więcej zarabiał co chce Prezydent Francji , co też może spowodować że więcej Polaków nie wyemigruje z Polski czy z innych krajów bo w końcu wiecej zarobią.

Kiedy w końcu Sakiewicz i PIS zrozumie iż Polska nie może ani opuścić UE ani nie może zostać zawieszona gdyż Polacy są największą grupa ludzi którzy pracują w krajach Unijnych właśnie przez to że Rząd Polski nie potrafi ustanowić dużej kwoty zarobku miesięcznej. Polacy na emigracji nie chodzą na głosowania ale kiedyś gdy PIS pozbawi ich pracy w krajach Unijnych przez bezsensowną walkę z Brukselą wtedy to pójdą do głosowania ale zagłosuja na inną partię która da im spokojną pracę na zachodzie.

Kiedyś Michnik w Wyborczej wprowadzał ludzi w obłęd teraz robi to Sakiewicz na NIezależnej, czy kiedyś w Polsce będzie normalnie ???  Co ciekawe gdy czyta się komentarze Polaków uważają że walką Rządu z Macronem ma sens. Co to się dzieje tym ludziom w Polsce tracą logiczne myślenie.

Konrad W

26 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy
  1. To jakiś niepodpisany bełkot. Pracodawca z Polski nie jest w stanie zapłacić stawek francuskich pracownikowi z Polski dlatego płaci stawki polskie i tym samym jest atrakcyjny dla firm francuskich. Natomiast pracodawca z Francji nie zatrudni Polaka na statkach francuskich gdyż woli Francuza.

Komentowanie jest wyłączone.