Polish Heritage Day to mina. Konsulaty nie mają 600 funtów.

Polish Heritage Day to mina Konsulaty nie mają 600 funtów.

 

Dwa lata temu Pisowski Rzad który przejął w Polsce Rządy po Platformie Obywatelskiej ( notabene PIS był wspierany przez nsz portal gdy Rządziła Platforma Obywatelska. ) dała nam w londynie nowego Ambasadora.

Nowy Ambasador wymyslił Polish Heritage Day i zaprosił ludzi do organizowania tego wydarzenia w róznych miastach na terenie Wielkiej Brytanii gdzie mieszka Polska społeczność.

Oto co czytamy na temat tego wydarzenia na stronach Ambasady

Celem projektu jest świętowanie i promowanie przez zamieszkałych w Zjednoczonym Królestwie Polaków polskiej kultury, dziedzictwa przeszłych pokoleń, polskiego wkładu w życie kulturalne, gospodarcze i społeczne Wielkiej Brytanii, oraz podkreślenie pozytywnej roli, jaką niemal jednomilionowa polska społeczność pełni w Zjednoczonym Królestwie. To także okazja do świętowania w szerszej społeczności Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Dnia Flagi RP przypadających na dzień 2 maja oraz Święta Konstytucji 3 Maja. Polish Heritage Days zostaną zainaugurowane 4 i 5 maja 2019 r. Zachęcamy wszystkie polskie i brytyjskie organizacje i instytucje do organizowania wydarzeń kulturalnych i projektów przez cały miesiąc maj w celu promowania i dzielenia się bogactwem polskiej kultury i dziedzictwa oraz wkładu polskiej społeczności w społeczności lokalne.

ALE JEST PROBLEM

Zgłosili się do nas Polacy którzy organizuja te iwenty i Konsulaty i Ambasady nie chcą im dać nawet 600 funtów na pomoc w organizacji. Biedni Polacy składają wnioski, piszą emaile , dzwonią i zostają odrzucani, Konsulaty nie pomgają.

Polacy mówią : dzwonimy, piszemy do Konsulatu i Ambasady i nie mają nawet 600 funtów – jesteśmy nimi juz zmecżeni mówi pan do słuchawki choc przecież robimy te wydarzenia dla Ambasadora który to wymyslił.

Tak niestety – pieniadze Ambasada w Londynie daje swoim tylko i tak upadł bieg w Londynie wilczym tropem. Gdy rok temu orgazniowali to ludzie, którzy oddali serce dla tej imprezy było wielkie zainteresowanie i duzo osób brało udział w biegu Ambasador Rzegocki dał pieniadze na organizacje ” swoim ludziom blisko PIS” bieg praktycznie nie istaniał i zaintersowanie było małe.

Uważaj więc :

Polish Heritage Day to wielka mina abyś na nią nie wpadł gdyż Konsulaty i Ambasada nie ma nawet 600 funtów na pomoc przy organizacji , a Polacy którzy organizują te wydarzenia muszą wszystko opłacać ze swoich pieniedzy.

Niestety poparcie Polonii PIS przed ostatnimi wyborami było naszym wielkim błędem w Londynie dostaje wielkie dotacje osoba która kiedyś należała do PO ale przeszła do PIS, ponadto odrzucono ludzi którzy naprawde byli za PIS – mówi pani z Londynu, skasował PIS także głosowanie korespondencyjne.

Inne wybryki namaszczone polityka PIS z Londynu.

Ambasador Rzegocki skrytykowany w BBC, promuję mowe nienawiści w UK

Konrad W

 

3 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii